Skontaktuj się z nami!

Jeżeli szukasz we Wrocławiu warsztatu, który wykona modyfikacje w Twoim aucie, zgłoś się do nas.

Zróbmy coś z moim autem!

TUNING AUT - MAPY, TUNING MECHANICZNY I OPTYCZNY

Tuning aut w BMG Wrocław, czyli szerokie spectrum modyfikacji dotyczących podnoszenia mocy w Twoim aucie.  W ramach szeroko pojętego tuningu możemy podnieść moc w Twoim aucie za pomocą chiptuningu, powerboxa lub rozwiązań mechanicznych, a następnie sprawdzić jej poziom na hamowni 4×4 MAHA LPS 3000. Możemy też zmienić brzmienie Twojego auta montując Aktywny System Wydechowy lub inne, bardziej standardowe rozwiązania.

Do każdego auta podchodzimy w sposób bardzo zindywidualizowany, a wszelkie modyfikacje są poprzedzone wnikliwym serwisem i analizą stanu pojazdu i kluczowych podzespołów. Wszystkie z naszych działań poprzedzone są analizą stanu auta. W skład podnoszenia mocy wchodzi komputerowa diagnostyka samochodowa, analiza stanu podzespołów i kluczowych dla efektu elementów.

Każda modyfikacja poprzedzona jest również pomiarem mocy na profesjonalnej hamowni przed i po modyfikacjach! Jakie są opcje na zwiększenie mocy?

  • Chiptuning – bezpieczna modyfikacja, indywidualne mapy i nawet więcej mocy aż o 30%!
  • Powerbox – Większa moc bez utraty gwarancji!
  • Tuning mechaniczny – indywidualne rozwiązania zależne od potrzeb
  • Tuning optyczny – indywidualne rozwiązania i pakiety stylizacyjne
  • Sportowe układy wydechowe – znane marki i customowe rozwiązania
  • Tuning samochodów osobowych
  • Tuning aut wszystkich marek!
  • Hamownia 4×4
  • Aktywny System Wydechowy – doskonała propozycja na modyfikację brzmienia!

TUNING AUT WROCŁAW UL. KRAKOWSKA 30

Jeżeli zastanawiasz się nad zwiększeniem mocy w Twoim cacku, to zdecydowanie jesteś we właściwym miejscu. Nasz zespół to grono doświadczonych tunerów, którzy na podnoszeniu mocy „zjedli zęby”, a właściwie to spalili już niejedną oponę 🙂 Nasze centrum tuningu mieści się w centrum Wrocławia przy ulicy Krakowskiej 30.

Tuning samochodów w BMG to kompleksowe podejście do tematu podnoszenia mocy. Zapewniamy indywidualne podejście, indywidualne rozwiązania i dostosowane się do potrzeb i finansów Klienta. Szukamy optymalnych rozwiązań do uzyskania zamierzonego celu.

Zapewniamy bezpieczne wartości i z wszelką dbałością podchodzimy do tematu podnoszenia mocy. Nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystkie nasze działania poprzedza wywiad z Klientem, jego budżet, oczekiwania i rzecz jasna – zawsze szukamy optymalnych i najlepszych rozwiązań. Jeśli wciąż zastanawiasz się czy warto podnieść moc w swoim aucie to zawsze możesz zadzwonić do nas i zapytać o rady jak i możliwości.

TUNING SAMOCHODÓW – WIĘCEJ MOCY, NOWE DOZNANIA

Wszelkie modyfikacje realizowane są za zgodą i aprobatą Klienta, a my nigdy nie podejmujemy ryzykownych lub niepewnych działań. Bazując na wieloletnim doświadczeniu odmieniamy auta naszych Klientów wzbudzając u nich na nowo wszelkie doznania, związane z prowadzeniem własnego auta. Tuning samochodów to idealne rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów swoich perełek. Jeśli masz pomysł na swoje auto, zadzwoń do nas, a pomysł zrealizujemy wspólnie!

Jeżeli i Ty chcesz podnieść moc w swojej perełce, zadzwoń do nas i zapytaj o możliwości, termin i szczegóły. Tuning aut w naszym centrum tuning to pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego auta oraz Klienta.