Usuwanie AdBlue w ciężarówce MAN TGS 18.440

Za nami programowe usuwanie AdBlue w ciężarówce MAN TGS 18.440. Była to przysłowiowa misja poza Wrocławiem, ponieważ jak nie trudno się domyślić, pojazd wpadł w tryb awaryjny i został unieruchomiony. Sytuacja sprawiła, że prace przy wyrobisku utknęły, a kopalnia wpadła w niemały problem. Ale od takich właśnie problemów jest nasza ekipa, bo mimo, że specjalizujemy się w tuningu, to nie obce są nam sterowniki busów, ciężarówek, ciągników czy maszyn budowalnych.

adblue man tgs 18 440

 

Wyprogramowanie AdBlue i problem z głowy!

A mocznik AdBlue i cały ten system oczyszczania spalin z założenia wspierający ekologię, ma z nią niewiele wspólnego. Psuje się na potęgę i w większości przypadków nabija kieszeń serwisów, co gorsza, nieskutecznie. Bo wadliwie działający system z AdBlue potrafi szwankować na nowo praktycznie po opuszczeniu hali serwisowej. Dlatego właśnie najskuteczniejszym, najtańszym i co ważne – bezpiecznym rozwiązaniem – jest właśnie wyprogramowanie AdBlue z poziomu sterownika.

Co ważne, proces ten nie wymaga jakichkolwiek prac mechanicznych i można przywrócić go do stanu z przed modyfikacji w bardzo prosty sposób, poprzez przywrócenie oryginalnej mapy. Na czas wykonanej usługi natomiast, można zapomnieć o wszelkich problemach wynikających z irytującego i zazwyczaj bardzo wadliwego systemu z mocznikiem AdBlue.

 

Usuwamy AdBlue również w innych modelach i pojazdach

Jeśli i Ty miewasz problemy z systemem AdBlue w swoim Manie, busie, ciężarówce, a nawet maszynie budowlanej, odezwij się do nas, a chętnie rozwiążemy Twój problem. W przypadku aut osobowych zapraszamy do naszego centrum we Wrocławiu.

Rate this post