Hamownia 4x4 i zakres świadczonych usług

Pomiary mocy i analiza
BMG icon

Pomiary mocy i analiza

Podczas wizyty na naszej hamowni zmierzymy nie tylko moc i moment obrotowy Twojego auta, ale tak naprawdę całą gamę kluczowych parametrów, od ciśnienia doładowania po stan techniczny kluczowych podzespołów.

Samochodowa diagnostyka komputerowa
BMG icon

Samochodowa diagnostyka komputerowa

Same wyniki i pomiary mocy to nie wszystko. Dlatego zanim zabierzemy się za test na rolkach, najpierw wykonamy bezpłatną diagnostykę komputerową oraz powierzchowny przegląd.

Chiptuning i chiptuning
BMG icon

Chiptuning i chiptuning

Nasza hamownia 4×4 jest doskonałym uzupełnieniem naszych prac związanych z tuningiem aut i przyrostami mocy.

Chiptuning (stage I) oraz tuning mechaniczny (stage II i III) wykonany przez naszą ekipę, zawsze kończy się pomiarem mocy.

Skontaktuj się z nami!

Brama do naszej hamowni stoi otworem przed każdym właścicielem pojazdu, który chciałby sprawdzić moc swojego auta, jego kluczowe wartości, a także stan ogólny silnika i istotnych podzespołów.

Jeżeli więc chcesz poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, sprawdzić ile koni doszło po ostatnich modyfikacjach, sprawdzić pojazd przed jego zakupem lub po prostu ocenić jego bieżący stan – wpadaj na wizytę do nas.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz bez zobowiązań zarezerwować termin, odezwij się do nas.

Chcę sprawdzić maszynę, umówmy termin!

FAQ

Tak.

W zależności od rodzaju napędu, mocy i specyfiki auta, koszt wizyty na hamowni oscyluje w granicach 300 – 450 zł netto.

Tak.

Na hamownię nie dopuścimy pojazdów w złym stanie technicznym oraz tych, które z uwagi na swoje gabaryty lub specyfikę nie wjadą na nasze rolki.

Oczywiście. Zanim rozpoczniemy test spinamy pojazd specjalnymi kotwami w kilku kluczowych miejscach gwarantując jego stabilność, a także włączamy specjalne wiatraki chłodzące silnik i imitujące pęd wiatru.

Jak wspomnieliśmy, podczas pomiaru mocy dostarczamy Klientowi wiele ciekawych informacji na temat jego pojazdu, a mimo to, całkowicie bezpłatnie, dorzucamy od siebie w gratisie diagnostykę komputerową.

Jak wspomnieliśmy na początku, jesteśmy w posiadaniu klasowej, precyzyjnej i profesjonalnej Hamowni 4×4 MAHA LPS 3000 umożliwiającej pomiary aut z napędem na jedną lub dwie osie.

Hamownia w BMG Tuning

Profesjonalna i precyzyjna hamownia we Wrocławiu? Witaj w BMG Tuning, miejscu, które dysponuje profesjonalną hamownią obciążeniową 4×4, światowej klasy sprzętem MAHA LPS 3000. To właśnie u nas możesz sprawdzić moc swojego auta, stan kluczowych podzespołów, a także dokonać licznych modyfikacji – od chiptuningu po tuning mechaniczny.

Na naszej hamowni możemy:

  • zweryfikować moc Twojego auta
  • zweryfikować moment obrotowy
  • sprawdzić moc w aucie napędzanym na jedną lub wszystkie osie (4×4)
  • sprawdzić kondycję silnika i kluczowych dla mocy podzespołów
  • uzyskać tabelę z przyrostów, którą Klient dostaje  po uzyskanym teście
  • możemy symulować test drogowy i realistyczne zmienne warunki obciążenia
  • zrobić pomiar rozbieżności prędkościomierza/obrotomierza
  • zmierzyć ciśnienie doładowania oraz AFR
  • zmierzyć moc auta przed i po modyfikacjach (naszych lub własnych)

Na naszej hamowni 4×4 z powodzeniem zweryfikujemy moc Twojego samochodu bez względu na to czy będzie to pojazd napędzany na jedną czy na wszystkie osie. Nasza hamownia 4×4 marki MAHA LPS 3000 jest w stanie przyjąć na rolki każde auto osobowe i każdego Klienta, który chciałby sprawdzić moc pojazdu – bez względu na to czy chce poddać je operacji podnoszenia mocy czy zweryfikować moc z czystej ciekawości.

Nasza hamownia gwarantuje precyzyjne pomiary, a nad całością czuwa zespół doświadczonych tunerów. Możesz więc skorzystać z naszej hamowni z uwagi na czystą ciekawość lub poddać je modyfikacjom mającym na celu podniesienie mocy.

Na nasze usługi dajemy gwarancję jakości, a modyfikacje jednostek napędowych bazują na indywidualnych mapach stworzonych specjalnie dla Twojego auta. Takie podejście gwarantuje 100% bezpieczeństwa dla wszystkich realizowanych przez nas modyfikacji. Każda usługa cechuje się u nas indywidualnym podejściem do tematu, ponieważ każdy samochód to ”inna historia”.

HAMOWNIA 4×4 I NASZ EVENT DYNO DAY

Obsługujemy praktycznie wszystkie rodzaje modeli samochodów zarówno z napędem na jedną oś, jak i z napędami 4×4 i Quatro. Dodamy, że nasza hamownia to również część  specjalnych event`ów określanych przez nas jako DynoDay.

W 2018 roku zainicjowaliśmy pierwszą taką edycję, a kolejne już niebawem. DynoDay rozszedł się szerokim echem  w gronie pasjonatów motoryzacji i stanowił dla nas wszystkich świetną okazję do wspólnych rozmów o autach. Nie zabrakło też motoryzacyjnych rodzynków i niezwykle ogarniętych w branży właścicieli pojazdów. Była też nuta rywalizacji i zdrowy duch. Był też foodtrack, było słońce i dobra atmosfera. Zachęcamy więc do śledzenia naszych działań na fejsie i insta, skąd dowiecie się szczegółów o kolejnej imprezie na naszej hamowni 🙂

Zachęcamy do pomiarów mocy na naszych rolkach oraz rzecz jasna do wizyty na kolejnym wydarzeniu DynoDay!