Usługi mechaniczno - serwisowe w BMG

Diagnostyka komputerowa
BMG icon

Diagnostyka komputerowa

To właśnie dzięki diagnostyce komputerowej połączonej z wiedzą naszych mechaników jesteśmy w stanie trafnie ocenić charakter usterki.

Filtry DPF / FAP
BMG icon

Filtry DPF / FAP

Z powodzeniem rozwiązujemy wszelkie dolegliwości, które trawią filtr cząstek stałych w Twoim samochodzie. Zarówno filtry suche (DPF) i mokre (FAP).

Zawór EGR
BMG icon

Zawór EGR

Zawór recyrkulacji spalin (EGR) potrafi dość mocno zszargać nerwy. Jeśli widzisz za sobą czarny dym, auto „nie jedzie” to być może uszkodzony został EGR lub wspomniany wcześniej filtr DPF.

System AdBlue
BMG icon

System AdBlue

Jeśli Twoje auto wyposażone jest w system z mocznkiem AdBlue, zapada w stan awaryjny, traci moc lub nadmiernie pobiera wspomniany płym, czas zająć się tematem.

Klapy wirowe
BMG icon

Klapy wirowe

Klapy wirowe to jedne z tych podzespołów, które eksploatują się w tempie błyskawicy, szkodząc jednostce silnikowej. Ale spokojnie, ogarniemy temat.

Układ zawieszenia
BMG icon

Układ zawieszenia

Drogi we Wrocławiu nie rozpieszczają kierowców, a towarzyszące drogom dziury, w których można się ukryć, niestety, ale nadmiernie eksploatują zawieszenie w samochodzie.

Układ jezdny
BMG icon

Układ jezdny

Układ jezdny, podobnie jak zawieszenie, mocno „dostaje w kość” na naszych wrocławskich drogach, więc nie dziwi nas fakt, że coś „stuka i puka”.

Układ hamulcowy
BMG icon

Układ hamulcowy

Układ hamulcowy bez względu na markę, model i wiek samochodu, musi być sprawny, bo to w dużej mierze od niego zależy Twoje i cudzych bezpieczeństwo. Zadbajmy o jego stan wspólnie.

Wymiana oleju silnikowego i płynów
BMG icon

Wymiana oleju silnikowego i płynów

Wymiana oleju i płynów występujących w samochodzie jest często bardzo lekceważona. Bagatelizując ich serwis, działamy na szkodę własnego samochodu, a nawet zagrożenia bezpieczeństwa na drodze.

Wymiana filtrów
BMG icon

Wymiana filtrów

Filtry, podobnie jak wszystkie płyny eksploatacyjne w samochodzie powinny być zmieniane co najmniej raz na sezon. Przyjedź do nas, a wymienimy co trzeba.

Wymiana świec zapłonowych
BMG icon

Wymiana świec zapłonowych

Czy wiesz, że jeśli Twoje auto bezobjawowo wręcz i zauważalnie traci moc, zwiększa spalanie lub ma problem z odpalaniem, przyczyną tego stanu rzeczy mogą być świece zapłonowe?

Regeneracja i wymiana turbosprężarek
BMG icon

Regeneracja i wymiana turbosprężarek

Wadliwe turbo w jednostce to niestety standard samochodów w nie wyposażonych, wynikający z niewłaściwego i nieumiejętnego eksploatowania samochodu.

Regeneracja pompowtryskiwaczy
BMG icon

Regeneracja pompowtryskiwaczy

Wadliwie działające wtryski to jedna z tych usterek, którymi należy zająć się niezwłocznie, dlatego zachęcamy do wizyty.

Układ wydechowy
BMG icon

Układ wydechowy

Układem wydechowym zajmujemy się nie tylko podczas tuningu i modyfikacji mechanicznej, ale również w sytuacjach, gdy konieczna jest jego naprawa.

Mechanika i serwis bieżący
BMG icon

Mechanika i serwis bieżący

Jeśli nie widzisz usługi, której chcesz poddać swój samochód – nie martw się. Nie wszystko uwzględniliśmy na stronie więc odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli poszukujesz warsztatu samochodowego na terenie Wrocławia, do którego w zaufaniu możesz odstawić samochód, zapytać o szczegóły oraz wycenę, napić się dobrej kawy i porozmawiać – tak po ludzku – odezwij się do nas.

Nasz warsztat i mechanicy czekają na Ciebie i Twój samochód, zapewniając, że zrobimy co w naszej mocy, by przywrócić jego świetność i pozbyć się wszystkich drażliwych usterek.

No dobra, zaufam Wam, omówmy szczegóły!

FAQ

Czekamy na Ciebie praktycznie w samym centrum miasta.

Ul. Krakowska 30

Wjazd na przeciwko stacji Orlen. Rozpoznasz nas po banerach na płocie 😉

To oszacujemy podczas Twojej wizyty.

To zależy co trzeba zrobić. A czasem – na kiedy.

Poczytaj opinie o nas, a wierzymy, że przekonasz się, że… tak 😉

W podnośnik, profesjonalne narzędzia, ekipę mechaników i dobre radio, które przygrywa nam podczas realizowanych prac.

Atmosfera przede wszystkim!

Warsztat samochodowy w BMG Tuning

Jak wspomnieliśmy powyżej, nasze usługi to nie tylko ewentualne modyfikacje związane z mocą Twojego auta. Oprócz naszej hamowni dysponujemy miejscem przeznaczonym na serwis i naprawy mechaniczne Twojego auta. W naszym serwisie aut osobowych wykonamy dla Ciebie szereg usług mechanicznych od wymiany oleju czy filtrów, klocków, po bardziej zaawansowane usługi serwisowe.

Może być to również pierwszy etap prac nad zwiększeniem mocy w Twoim aucie. Jako, że nie podejmujemy się modyfikacji w zmęczonych autach to właśnie tutaj jesteśmy w stanie przygotować je do prac nad zwiększeniem mocy lub po prostu naprawić wadliwe podzespoły, by działały jak należy.

Specjalizujemy się w samochodach napędzanych jednostkami wysokoprężnymi wykonując szereg usług serwisowych takich jak naprawy oraz regeneracje turbosprężarek i pompowtryskiwaczy, ale to nie oznacza, że pacjenci w postaci aut benzynowych są nieobsługiwani.  Przyjmiemy każdy samochód, który wymaga serwisu, bo to przecież Twoje i nasze bezpieczeństwo na drogach.