Mobilny serwis aut ciężarowych, koparek, maszyn budowlanych i pojazdów ciężarowych

Jako mobilny serwis samochodów ciężarowych usuwamy popularne usterki, które mogą zaskoczyć kierowcę podczas trasy. Mamy świadomość, że usterki mogą pojawić się w najmniej spodziewanym momencie. Wówczas zawsze chodzi o czas. O czas i pieniądze rzecz jasna. Dlatego, jeżeli tylko możemy pomóc, akcje serwisową wykonujemy praktycznie tego samego dnia. W skrajnym przypadku może być to dzień lub dwa dni później.

W jakim zakresie świadczymy usługi serwisowe pojazdów ciężarowych?

  • diagnostyka komputerowa i odczytanie błędów celem ustalenia realnych usterek w zakresie świadczonych usług
  • programowe usuwanie AdBlue ze sterownika
  • zaślepianie zaworu EGR oraz programowe usunięcie ze sterownika
  • fizyczne usunięcie filtra DPF / FAP oraz wyprogramowanie ze sterownika
  • Eco Tuning przekładający się na mniejsze spalanie i realne oszczędności

Pojazdy ciężarowe
BMG icon

Pojazdy ciężarowe

Serwis ciężarówek w zakresie usterek z AdBlue, EGR, DPF, FAP oraz Eco Tuning.

Wózki widłowe
BMG icon

Wózki widłowe

Mobilny serwis wózków widłowych związanych z AdBlue, filtrami cząstek stałych, zaworem EGR i Eco Tuning.

Maszyny budowlane
BMG icon

Maszyny budowlane

Serwis maszyn budowalnych. AdBlue, DPF, FAP, EGR, Eco Tuning.

Koparki
BMG icon

Koparki

Serwis koparek i skuteczna naprawa popularnych usterek. DPF, FAP, AdBlue oraz Eco Tuning.

Opinie naszych klientów

Jarek Grybel
Jarek Grybel
06:08 10 Nov 21
Polecam / Pełen Profesjonalizm / Na Końcu Uśmiech Klienta 😁🏎🏎🏎
Wiktor
Wiktor
17:42 21 Sep 21
Kawa wypita , chip zrobiony , auto mniej spala i szybciej przyspiesza. Cena też bardzo dobra , w dodatku można było sporo się dowiedzieć od mechanika. Ja jestem zadowolony i mogę śmiało polecać.
Krzysztof Popczyk
Krzysztof Popczyk
11:10 13 Aug 21
Super obsługa, profesjonalne podejście do klienta, oby więcej takich firm świadczących usługi związane z naprawą samochodów. Ja zdecydowanie poleca i warto było jechać do nich 60 km.
Ireneusz Kwiatkowski
Ireneusz Kwiatkowski
23:04 27 Jul 21
Zrobilem czip tuning w firmie BGM Wroclaw 27 07 2021 i wyjechalem o 14 pacjent to Audi q7 4,2 tdi i do teraz czyli 28 07 2021 banan z twarzy niechce mi zejsc a wszyscy co sie tak cieszysz a ja na to przejedz sie moja q7 wrazenia z jazdy niesamowite znaja sie w 100% polecam warto jechac do nich nawet 1000km i napewno... tam wróce z nastepnymi modyfikacjami z 320ps wykrzesano 370ps po prostu czarodzieje Pozdro BGMczytaj więcej
Krzysztof Szalek
Krzysztof Szalek
20:44 16 Jul 21
Bardzo konkretne i profesjonalne podejście do klienta. Bez nawijania makaronu na uszy-ta praca jest zarówno pasja tych chłopaków.Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.Moja X5 m50d spala po nowej mapce ok. 1,5l/100km mniej. Jak jej gniotę po 220-240km/h to do pół l/100km więcej.
Damian K
Damian K
05:34 10 Jul 21
Obsługa na najwyższym poziomie. Panowie znają się na swojej robocie. Problem w postaci dpf-a został usunięty w umówionym czasie pomimo utrudnionego dostępu. Cena nie uległa zmianie, co nie jest niestety standardem u wszystkich. Auto złapało drugi oddech, będę polecał i na pewno jeszcze wpadnę na chipa.Peugeot... 508Dziękuję i pozdrawiam serdecznieczytaj więcej
Patryk Rogowicz
Patryk Rogowicz
17:46 12 Jun 21
pacjent mercedes w212fl 2.2 cdi 170KM/400Nm pierwsze hamowanie pokazało 185KM/390Nm Stage 1 podniesienie mocy do 208KM/430Nm, usługa była prezentem na dzień ojca, auto miałem do dyspozycji dosłownie na chwile, zostałem obsłużony szybko, sprawnie i profesjonalnie, bez zbędnych niespodzianek, wybór padł na bmg bo... zależało mi na bezproblemowej usłudze, nie zawiodłem się, a radość ojca bezcenna jeszcze raz wielkie dzięki za znalezienie terminuczytaj więcej
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Zamów mobilny serwis do swojej ciężarówki!

Jeśli Twój pojazd ciężarowy został dotknięty usterką związaną z filtrem cząstek stałych, zaworem recyrkulacji spalin lub pojawiły się problemy z mocznikiem AdBlue i systemem układu oczyszczania spalin, wówczas zadzwoń do nas, by omówić szczegóły akcji serwisowej. Dodamy, że istnieje również możliwość wykonania Eco Tuningu.

Zadzwoń do nas, poznaj wycenę i pierwszy możliwy termin akcji serwisowej

FAQ

Tak, ale w tym zakresie, który opisaliśmy w naszej ofercie.

Tak.

Tak.

Tak.

Jak działa nasz mobilny serwis ciężarówek?

Wiemy, że usterki pojazdu ciężarowego, szczególnie na trasie, potrafią napsuć wiele nerwów. Wiążą się z tym również straty finansowe i problemy z dostarczeniem towaru. Dlatego też jako mobilny serwis staramy się działać najszybciej, jak to tylko możliwe.  Z reguły nasi mechanicy są w stanie wyjechać do Klienta praktycznie tego samego dnia lub nazajutrz. Zadzwoń do nas, powiedz o jakim pojeździe rozmawiamy i jaki masz z nim problem.

Skutecznie usuwamy usterki  DPF / FAP, systemu AdBlue czy zaworu EGR

W naszych akcjach serwisowych obsługujemy listę popularnych usterek. A zdecydowanie najczęstszą przyczyną naszego wyjazdu są takie problemy jak:

  • błędy z AdBlue
  • usterki DPF
  • usterki FAP
  • problemy z EGR

Dodatkowo możemy wykonać chiptuning w pojeździe ciężarowym, co wpłynie na mniejsze spalanie i generowanie dodatkowych oszczędności.