Chiptuning pojazdów ciężarowych. Większa moc, mniejsze spalanie.

Chiptuning pojazdów ciężarowych pozwala na zwiększenie elastyczności maszyny, co idzie w parze nie tylko z lepszymi osiągami, ale również wydajniejszą pracą i mniejszym spalaniem. W zależności od silnika, marki i modelu, osiągamy bezpieczne przyrosty nawet do 100 HP oraz 250 NM co diametralnie zmienia odczucia z prowadzenia ciągnika.

A co oferujemy poza podnoszeniem mocy w samochodach ciężarowych?

Takie usługi jak usuwanie filtra cząstek stałych (DPF / FAP), zaworu recyrkulacji spalin (EGR) czy systemów AdBlue. Wszystkie modyfikacje są bezpieczne dla pojazdu, a jednocześnie pomagają w pozbyciu się popularnych, kosztownych i frustrujących usterek.

Chiptuning
BMG icon

Chiptuning

Zwiększenie mocy w pojazdach ciężarowych. Bezpieczne przyrosty i gwarancja efektów.

Usuwanie DPF
BMG icon

Usuwanie DPF

Usuwanie wadliwych i sprawiających kłopoty filtrów DPF.

Usuwanie EGR
BMG icon

Usuwanie EGR

Usuwanie zacinających się zaworów recyrkulacji spalin EGR.

Usuwanie AdBlue
BMG icon

Usuwanie AdBlue

Usuwanie wadliwych systemów AdBlue.

Masz pytania? Odezwij się do nas!

Jeśli chcesz podnieść moc w swoim pojeździe ciężarowym, usunąć filtr DPF, zawór EGR czy system AdBlue – również służymy pomocą.

Kontakt

FAQ

Wszystko zależy od marki, modelu, rocznika i gabarytów. Z reguły ceny zaczynają się od 2500 zł netto.

Oczywiście. Realizowane przez nas modyfikacje zachowane są nie tylko w normie bezpieczeństwa, ale i zdrowego rozsądku podpartego latami doświadczenia.

Tak, mamy. Jednak nie zmieszczą się na niej pojazdy ciężarowe.

Tak, oferujemy również mobilny i zdalny chiptuning z gwarancją jakości naszych usług.

CHIP TUNING CIĘŻARÓWEK

Jeśli jesteś właścicielem floty transportowej lub posiadaczem czy kierowcą samochodu ciężarowego to wiesz jak ogromny koszt stanowi dla Ciebie paliwo. Dzięki naszej usłudze chiptuningu dla pojazdów ciężarowych Twoja firma zacznie oszczędzać pieniądze, a Ty zaczniesz ich więcej zarabiać.

  • Twój samochód ciężarowy będzie spalał zdecydowanie mniej paliwa
  • nastąpi odczuwalna poprawa elastyczności silnika
  • zwiększona zostanie moc oraz moment obrotowy
  • posługujemy się światowej klasy sprzętem i oryginalnym oprogramowaniem
  • posiadamy wieloletnie doświadczenie i mnóstwo zadowolonych Klientów
  • w ramach usługi gwarantujemy kompleksową diagnostykę komputerową
  • 100% bezpieczeństwa i gwarancja na usługę

 

Przeczytaj poniżej co możemy dla Ciebie zrobić jak to u nas wygląda lub od razu sięgnij po telefon i zadzwoń do nas 🙂

TUNING CIĘŻARÓWEK

Jeśli jesteś właścicielem firmy transportowej, a w Twojej flocie znajdują się auta takich producentów jak Volvo, Mercedes, Scania, Iveco, Renault, DAF czy MAN to wiesz ile kosztuje Cię ich utrzymanie.

Jednym z największych kosztów generowanych przez pojazd jest oczywiście paliwo – i poziom jego spalania. Im więcej auto będzie palić, tym większe koszty ponosisz. Proste. I bolesne.

Rozwiązaniem dla Twojej firmy jest chip tuning samochodów ciężarowych. Nasze modyfikacje mapy silnika sprawią, że Twój pojazd będzie zdecydowanie bardziej oszczędny. A Ty jako właściciel firmy zaczniesz zarabiać więcej na swoich usługach transportowych. Im więcej zaoszczędzonego paliwa, tym większy zysk dla Ciebie. Nasi specjaliści sprawią, że odczujesz ogromną różnicę. Modyfikacje mapy silnika są w pełni bezpieczne dla Twojego auta, a ich efekty bardzo zadowalające.

Chiptuning silnika pozwoli na zwiększenie jego elastyczności poprzez zwiększony moment obrotowy, który sprawi, że załadowany pojazd będzie mniej obciążał jednostkę silnikową, co dodatkowo zmniejszy popyt na pobór oleju napędowego. Przybędzie koni mechanicznych, a spalanie spadnie nawet o kilka litrów na 100 kilometrów!

 

CHIP TUNING SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH SPOSOBEM NA OSZCZĘDNOŚCI I ZAROBKI TWOJEJ FIRMY!

Jak widzisz, metoda naszej diagnostyki komputerowej i jej efekty to nie tylko przyrost koni mechanicznych czy wzrost momentu obrotowego. W Twoim przypadku to dla Ciebie przede wszystkim większy zysk i oszczędności.

Chip tuning samochodów ciężarowych realizowany przez nasze centrum specjalizuje się w samochodach ciężarowych marek DAF, MAN, Scania, Iveco, Volvo, Mercedes i Renault. Bazujemy na profesjonalnym i oryginalnym oprogramowaniu takim jak WinOls oraz Swiftec, korzystając z narzędzi takich jak Kess V2, NewTrasdata oraz Texa.

Ecotuning pojazdów ciężarowych realizowany przez nasze centrum jest w pełni bezpieczny dla jednostek silnikowych, ponieważ nasze modyfikacje to nie tylko mapa dotycząca zwiększenia mocy, ale przede wszystkim specjalistyczna modyfikacja wszelkich istotnych dla bezpieczeństwa jednostki napędowej parametrów.

Nasze usługi chiptuningu i ecotuningu samochodów ciężarowych wykonamy w naszym centrum we Wrocławiu, ale na specjalne życzenie pojawimy się w dowolnym miejscu wskazanym przez Ciebie. Nasi profesjonaliści mogą pojawić się u Ciebie, wystarczy, że nas o to poprosisz.