Chiptuning MAN TGX 440

Za nami chiptuning w samochodzie ciężarowym MAN TGX 440 z 2015 roku ze sterownikiem EDC17CV42, który dodatkowo narzekał na brak mocy i problemy z zaworem EGR. Pojazd prowadził się w trybie awaryjnym w skutek błędów z zaworem recyrkulacji spalin. Naszym zadaniem było więc podniesienie mocy i wyłączenie zaworu EGR.

Nowa i indywidualnie napisana mapa gwarantuje bezpieczne osiągi na poziomie:

✅ 40 HP

✅ 200 NM

 

Chip tuning = Eco tuning

Nasza hamownia nie pozwala na diagnostykę samochodów ciężarowych, jednak nowa, indywidualnie wykonana mapa powinna gwarantować przyrosty na poziomie dodatkowych i w pełni bezpiecznych 40 HP i kolejnych 200 NM ✅ Co ważne, przyrostom mocy towarzyszy również większa ekonomia i mniejsze spalanie na poziomie plus minus 4 litrów na każde 100 kilometrów.

Usuwanie EGR

Kolejnym naszym zadaniem było rozprawienie się z wadliwym zaworem recyrkulacji spalin. Nowa mapa wraz z fizycznym zaślepieniem EGR pozwoliła skutecznie rozprawić się z problemem, na jaki trafił ten konkretny MAN TGX.

Usuwanie EGR Man TGX 440

Co jeszcze? Usuwanie AdBlue i usuwanie DPF.

W niektórych przypadkach wadliwy okazuje się również system AdBlue. Przy okazji więc informujemy, że możliwe jest w tym przypadku również usunięcie AdBlue. Najważniejsza informacja jest taka, że w ramach pakietu chip tuning, egr i adblue (lub DPF) istnieje możliwość uzyskania bardzo atrakcyjnych rabatów.

 

 

 

 

Rate this post