Skontaktuj się z nami!

Poznaj naszą ofertę, możliwości i usługi, które świadczymy. A jeśli zadecydujesz, że chcesz z nami działać, wówczas zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Czekamy na Twój kontakt.

Chcę poznać Waszą ofertę!

WIĘCEJ O NAS I NASZEJ FIRMIE

Kim jesteśmy? Przede wszystkim specjalistami. Kim byliśmy? Fanami motoryzacji, którzy bezustannie szukali rozwiązań na podniesienie mocy w swoich samochodach. Pasjonatami, którzy byli głodni wiedzy i dodatkowych niutonometrów. Dla których wybór między obiadem, a dodatkowym koniem mechanicznym pod maską był oczywistym wyborem. Dla których hasło „więcej mocy” było powtarzane jak mantra i napędzało do działania. To jednak nie wszystko.

Kim możemy być dla Ciebie?

Przede wszystkim firmą, która zrozumie Twoje potrzeby i oczekiwania wobec Twojego oczka w głowie jakim niewątpliwie jest Twój samochód. Potraktujemy go jak własne dziecko, któremu nie może stać się krzywda, a które trzeba nauczyć jeździć szybciej, ekonomiczniej i bez usterek. Po co to wszystko? By siadając za jego kierownicę poczuć nowe doznania, emocje i częściej się uśmiechać spoglądając  we wsteczne lusterko.

Teraz, po wielu latach działalności, nie skupiamy się wyłącznie na tuningu i podnoszeniu mocy. Dziś w naszym centrum diagnostycznym możemy wykonać dla Ciebie szereg kompleksowych usług. Zarówno dla samochodów osobowych, samochodów ciężarowych jak i maszyn rolniczych.

Nasze centrum wyposażone jest w światowej klasy hamownię Maha LPS 3000 4×4. Całość dopełnia profesjonalne oprogramowanie WinOls, Swiftec, Auto Tuner, a także zaawansowane narzędzia do diagnostyki komputerowej takie jak Kess V2, NewTrasdata oraz Texa. Nie zapomnijmy też o wykwalifikowanej ekipie, bez której nawet najlepszy sprzęt okazałby się do niczego 🙂

Podsumowując. Czym się zajmujemy?

Szeroko pojętym tuningiem i serwisem samochodów. Od chiptuningu, po tuning optyczny i mechaniczny. Do tego posiadamy własną hamownię 4×4, warsztat samochodowy i profesjonalny sprzęt diagnostyczno – tunerski. Możliwości jest wiele, liczymy, że będziemy w stanie Ci pomóc i sprostać Twoim oczekiwaniom. Właściwie, jesteśmy tego pewni.