Mobilny serwis maszyn budowlanych, koparek i wózków widłowych na terenie całej Polski

Jako mobilny serwis skutecznie rozprawiamy się z wieloma popularnymi usterkami. Zarówno w maszynach budowlanych, wózkach widłowych czy koparkach. Z racji gabarytów, logistyki, a często również „uziemionych sprzętów”, oczywistym jest, że to nie Klient przyjedzie do nas, a my do Klienta. Czym się zajmujemy i w jakich kwestiach się specjalizujemy?

  • diagnostyka komputerowa i odczytanie błędów celem ustalenia realnych usterek
  • programowe usuwanie AdBlue ze sterownika
  • zaślepianie zaworów EGR i programowe usuwanie ze sterownika
  • fizyczne usuwanie filtrów DPF / FAP oraz programowe usuwanie ze sterownika

 

Mobilne akcje serwisowe z dojazdem do Klienta

Maszyny budowlane
BMG icon

Maszyny budowlane

Serwis maszyn budowlanych w zakresie problemów z AdBlue, filtrami DPF / FAP, zaworami EGR oraz EcoTuning.

Koparki
BMG icon

Koparki

Serwis koparek w zakresie problemów z AdBlue, filtrami DPF / FAP, zaworami EGR oraz EcoTuning.

Wózki widłowe
BMG icon

Wózki widłowe

Serwis wózków widłowych w zakresie problemów z AdBlue, filtrami DPF / FAP, zaworami EGR oraz EcoTuning.

Opinie naszych klientów

Jarek Grybel
Jarek Grybel
06:08 10 Nov 21
Polecam / Pełen Profesjonalizm / Na Końcu Uśmiech Klienta 😁🏎🏎🏎
Wiktor
Wiktor
17:42 21 Sep 21
Kawa wypita , chip zrobiony , auto mniej spala i szybciej przyspiesza. Cena też bardzo dobra , w dodatku można było sporo się dowiedzieć od mechanika. Ja jestem zadowolony i mogę śmiało polecać.
Krzysztof Popczyk
Krzysztof Popczyk
11:10 13 Aug 21
Super obsługa, profesjonalne podejście do klienta, oby więcej takich firm świadczących usługi związane z naprawą samochodów. Ja zdecydowanie poleca i warto było jechać do nich 60 km.
Ireneusz Kwiatkowski
Ireneusz Kwiatkowski
23:04 27 Jul 21
Zrobilem czip tuning w firmie BGM Wroclaw 27 07 2021 i wyjechalem o 14 pacjent to Audi q7 4,2 tdi i do teraz czyli 28 07 2021 banan z twarzy niechce mi zejsc a wszyscy co sie tak cieszysz a ja na to przejedz sie moja q7 wrazenia z jazdy niesamowite znaja sie w 100% polecam warto jechac do nich nawet 1000km i napewno... tam wróce z nastepnymi modyfikacjami z 320ps wykrzesano 370ps po prostu czarodzieje Pozdro BGMczytaj więcej
Krzysztof Szalek
Krzysztof Szalek
20:44 16 Jul 21
Bardzo konkretne i profesjonalne podejście do klienta. Bez nawijania makaronu na uszy-ta praca jest zarówno pasja tych chłopaków.Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.Moja X5 m50d spala po nowej mapce ok. 1,5l/100km mniej. Jak jej gniotę po 220-240km/h to do pół l/100km więcej.
Damian K
Damian K
05:34 10 Jul 21
Obsługa na najwyższym poziomie. Panowie znają się na swojej robocie. Problem w postaci dpf-a został usunięty w umówionym czasie pomimo utrudnionego dostępu. Cena nie uległa zmianie, co nie jest niestety standardem u wszystkich. Auto złapało drugi oddech, będę polecał i na pewno jeszcze wpadnę na chipa.Peugeot... 508Dziękuję i pozdrawiam serdecznieczytaj więcej
Patryk Rogowicz
Patryk Rogowicz
17:46 12 Jun 21
pacjent mercedes w212fl 2.2 cdi 170KM/400Nm pierwsze hamowanie pokazało 185KM/390Nm Stage 1 podniesienie mocy do 208KM/430Nm, usługa była prezentem na dzień ojca, auto miałem do dyspozycji dosłownie na chwile, zostałem obsłużony szybko, sprawnie i profesjonalnie, bez zbędnych niespodzianek, wybór padł na bmg bo... zależało mi na bezproblemowej usłudze, nie zawiodłem się, a radość ojca bezcenna jeszcze raz wielkie dzięki za znalezienie terminuczytaj więcej
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Zamów mobilny serwis do swojej maszyny!

Jeśli chcesz pozbyć się bieżącej usterki w Twojej maszynie budowlanej, wózku widłowym lub koparce, zgłoś się do nas. Bez względu na Twoją lokalizację, po ustaleniu szczegółów naszej wizyty przyślemy do Ciebie zespół naszych wykwalifikowanych mechaników. Działamy na terenie całej Polski i obsługujemy maszyny w zakresie problemów z AdBlue, filtrami DPF / FAP czy zaworami EGR. Świadczymy również usługi z zakresu eko tuningu pozwalającego na generowanie oszczędności z tytułu mniejszego spalania paliwa.

Zadzwoń do nas, poznaj wycenę i pierwszy dostępny termin naszej wizyty

FAQ

Jesteśmy z Wrocławia, ale obsługujemy teren całej Polski.

Tak.

Tak.

Tak.

Tak naprawdę nasz sprzęt pozwala obsłużyć większość maszyn budowlanych i wózków widłowych popularnych producentów, ponieważ wyposażenie, które mamy na stanie, pozwala nam modyfikować programy większości sterowników. Czy Twój jest na naszej liście? Zadzwoń do nas i zapytaj.

Jak działa nasz mobilny serwis maszyn budowlanych?

Zdajemy sobie sprawę, że uziemiona maszyna budowlana, koparka czy wózek widłowy generują ogromne straty finansowe oraz, że wiążą się z ewentualnymi opóźnieniami oraz karami finansowymi zawartymi w umowach wykonawców danego zlecenia. Dlatego też w zakresie świadczonych usług serwisu mobilnego, staramy się reagować w czasie rzeczywistym i ustalać z Klientami możliwie najszybsze terminy realizacji.

 

Skutecznie usuwamy problemy z filtrami DPF / FAP, systemem AdBlue czy zaworami EGR

Do akcji serwisowych świadczonych w zakresie mobilnego serwisu wyróżniamy takie świadczenia jak obsługę sterowników i programowe modyfikacje z pracami fizycznymi (jeżeli są konieczne) włącznie. W ten sposób rozwiązujemy usterki związane z:

  • AdBlue
  • DPF
  • FAP
  • EGR
  • diagnostyką komputerową

Oraz podnosimy moc i optymalizujemy spalanie co wiąże się z oszczędnościami wynikającymi z mniejszego spalania danej maszyny.