DPF OFF w walcu Hamm H20i

Usuwanie filtra cząstek stałych, czyli DPF OFF w walcu Hamm H20i. Za nami bardzo długa wycieczka do Klienta na terenie Niemiec. Podróż na łączną sumę ponad 2000 kilometrów zakończyła się sukcesem, bo unieruchomiona maszyna wróciła do pracy za sprawą naszej operacji. Problem z DPF w walcu Hamm H20i sprawił, że maszyna odmówiła pracy. Brak mocy, nadmierne dymienie, tryby awaryjne i finalnie, unieruchomienie maszyny wymusiło na właścicielu akcję serwisową. A, żeby problem się powtórzył, jedynym sensownym sposobem na pozbycie się usterki była wspomniana operacja obejmująca DPF OFF, czyli:

a) modyfikacja sterownika Bosch EDC17CV52

b) fizyczna operacja polegająca na modyfikacji układu wydechowego z opróżnieniem zapchanego i niedrożnego wkładu filtra

 

dpf off Hamm h20i

 

Usuwanie DPF w modelu Hamm H20i

Usuwanie DPF w walcu Hamm umożliwiło powrót maszyny do wykonywania swych obowiązków, a Klient ma problem z głowy i gwarancję, że ta sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy. Rozwiązanie problemu jest totalnie bezpieczne dla maszyny i nie wpływa na nią negatywnie w jakikolwiek sposób. Mając to na uwadze, proces wyłączenia pracy filtra wraz z modyfikacją mechaniczną jest najbardziej rozsądną ze wszystkich opcji. Kończą się problemy z dymieniem, zwiększającym się poziomem oleju w silniku czy brakiem mocy, a w skrajnych przypadkach, również unieruchomieniem silnika.

 

dpf Hamm h20i Ecu Bosch EDC17CV52

 

DPF OFF w sterowniku ECU Bosch EDC17CV52 w walcu Hamm H20i

Masz problem z podobną maszyną? Odezwij się do nas i zamów nasz mobilny serwis gdziekolwiek jesteś. A jeśli prowadzisz warsztat lub serwis maszyn budowlanych i szukasz partnera, który przygotuje dla Ciebie soft do sterownika ECU Bosch EDC17CV52 dla maszyny Hamm H20i lub jakiekolwiek innej, to zachęcamy Cię do skorzystania z naszej platformy systemu wymiany plików ChipMasters.Online.

 

Dla sterownika ECU EDC17CV52 w maszynie budowlanej Hamm, możemy wykonać dla Ciebie program:

DPF OFF

ADBLUE OFF

EGR OFF

ECO TUNING

 

Masz podobną maszynę, w której są podobne usterki? Zamów nasz mobilny serwis maszyn budowlanych. A jeśli poszukujesz partnera, który zdalnie wykona dla Ciebie program obejmujący usuwanie dpf, adblue, egr, a może wykona eco tuning pozwalający zredukować poziom spalania? Odezwij się do nas!

Telefon: +48 790 454 283

E-mail: info@bmgtuning.pl

BMG Tuning 

Ul. Krakowska 30, Wrocław

5/5 - (1 vote)