Mobilny serwis wózków widłowych, koparek, maszyn budowlanych i pojazdów ciężarowych

Jako mobilny serwis skutecznie i efektywnie usuwamy wszelkiego rodzaju problemy i usterki, które trawią maszyny naszych Klientów. Doskonale wiemy, że w tego typu usterkach chodzi o czas, a tym samym o pieniądze. Dlatego staramy się reagować jak najszybciej. Bardzo często się zdarza, że akcję serwisową wykonujemy dzień po złożeniu zlecenia, a nawet tego samego dnia.

W jakim zakresie świadczymy usługi serwisowe dla wózków widłowych?

  • diagnostyka komputerowa i odczytanie błędów celem ustalenia realnych usterek
  • programowe usuwanie AdBlue ze sterownika
  • zaślepianie zaworów EGR i programowe usuwanie ze sterownika
  • fizyczne usuwanie filtrów DPF / FAP oraz programowe usuwanie ze sterownika
  • Eco Tuning przekładający się na mniejsze spalanie i realne oszczędności

 

Mobilne akcje serwisowe z dojazdem do Klienta

Wózki widłowe
BMG icon

Wózki widłowe

Serwis wózków widłowych w zakresie problemów z AdBlue, filtrów cząstek stałych (DPF / FAP) oraz zaworami EGR.

Maszyny budowlane
BMG icon

Maszyny budowlane

Serwis maszyn budowlanych w tym samym co wózki widłowe wymiarze.

Koparki
BMG icon

Koparki

Serwis koparek w zakresie AdBlue, DPF, FAP i EGR.

Pojazdy ciężarowe
BMG icon

Pojazdy ciężarowe

Mobilny serwis dla pojazdów ciężarowych wraz z opcją Eco Tuningu.

Opinie naszych klientów

Jarek Grybel
Jarek Grybel
06:08 10 Nov 21
Polecam / Pełen Profesjonalizm / Na Końcu Uśmiech Klienta 😁🏎🏎🏎
Wiktor
Wiktor
17:42 21 Sep 21
Kawa wypita , chip zrobiony , auto mniej spala i szybciej przyspiesza. Cena też bardzo dobra , w dodatku można było sporo się dowiedzieć od mechanika. Ja jestem zadowolony i mogę śmiało polecać.
Krzysztof Popczyk
Krzysztof Popczyk
11:10 13 Aug 21
Super obsługa, profesjonalne podejście do klienta, oby więcej takich firm świadczących usługi związane z naprawą samochodów. Ja zdecydowanie poleca i warto było jechać do nich 60 km.
Ireneusz Kwiatkowski
Ireneusz Kwiatkowski
23:04 27 Jul 21
Zrobilem czip tuning w firmie BGM Wroclaw 27 07 2021 i wyjechalem o 14 pacjent to Audi q7 4,2 tdi i do teraz czyli 28 07 2021 banan z twarzy niechce mi zejsc a wszyscy co sie tak cieszysz a ja na to przejedz sie moja q7 wrazenia z jazdy niesamowite znaja sie w 100% polecam warto jechac do nich nawet 1000km i napewno... tam wróce z nastepnymi modyfikacjami z 320ps wykrzesano 370ps po prostu czarodzieje Pozdro BGMczytaj więcej
Krzysztof Szalek
Krzysztof Szalek
20:44 16 Jul 21
Bardzo konkretne i profesjonalne podejście do klienta. Bez nawijania makaronu na uszy-ta praca jest zarówno pasja tych chłopaków.Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.Moja X5 m50d spala po nowej mapce ok. 1,5l/100km mniej. Jak jej gniotę po 220-240km/h to do pół l/100km więcej.
Damian K
Damian K
05:34 10 Jul 21
Obsługa na najwyższym poziomie. Panowie znają się na swojej robocie. Problem w postaci dpf-a został usunięty w umówionym czasie pomimo utrudnionego dostępu. Cena nie uległa zmianie, co nie jest niestety standardem u wszystkich. Auto złapało drugi oddech, będę polecał i na pewno jeszcze wpadnę na chipa.Peugeot... 508Dziękuję i pozdrawiam serdecznieczytaj więcej
Patryk Rogowicz
Patryk Rogowicz
17:46 12 Jun 21
pacjent mercedes w212fl 2.2 cdi 170KM/400Nm pierwsze hamowanie pokazało 185KM/390Nm Stage 1 podniesienie mocy do 208KM/430Nm, usługa była prezentem na dzień ojca, auto miałem do dyspozycji dosłownie na chwile, zostałem obsłużony szybko, sprawnie i profesjonalnie, bez zbędnych niespodzianek, wybór padł na bmg bo... zależało mi na bezproblemowej usłudze, nie zawiodłem się, a radość ojca bezcenna jeszcze raz wielkie dzięki za znalezienie terminuczytaj więcej
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Zamów serwis do swojego wózka widłowego!

Jeżeli chcesz wyprogramować AdBlue, usunąć filtr cząstek stałych, zaślepić zawór EGR lub wykonać Eco Tuning w swoim wózku widłowym, zgłoś się do nas. Bez względu na lokalizację wózka postaramy się wysłać do Ciebie naszych mechaników w pierwszym możliwym terminie. Zazwyczaj reagujemy dosłownie z dnia na dzień.

Zadzwoń do nas, poznaj wycenę i pierwszy możliwy termin naszej wizyty

FAQ

Tak, większość dostępnych na rynku modeli.

Tak.

Tak.

Tak.

Jak działa nasz mobilny serwis wózków widłowych?

Mamy tę świadomość, że niedziałający prawidłowo lub wręcz uziemiony wózek widłowy generuje spore straty finansowe, a w najlepszym wypadku strasznie utrudnia pracę operatora. Stąd też staramy się interweniować w możliwie najszybszym terminie. Bardzo często wysyłamy do Klienta naszych mechaników już nazajutrz od podjęcia tematu i kontaktu z naszą firmą. Zadzwoń do nas, powiedz gdzie mamy się zjawić i do jakiego wózka, a na pewno to zrobimy.

 

Skutecznie usuwamy problemy z filtrami DPF / FAP, systemem AdBlue czy zaworami EGR

Do naszych akcji serwisowych z wózkami widłowymi zaliczamy bardzo popularne usterki. Niewątpliwie najczęstszą przyczyną naszego wyjazdu są takie usterki jak problemy z:

  • AdBlue
  • DPF
  • FAP
  • EGR
  • diagnostyką komputerową

To, co warto wiedzieć, to fakt, że podnosimy moc i optymalizujemy spalanie wózków widłowych, co wiąże się z oszczędnościami wynikającymi z mniejszego spalania danej maszyny.