Scania R450 i problemy z AdBlue

Problemy z AdBlue w samochodach ciężarowych marki Scania to standard. Niedawno otrzymaliśmy telefon, by uruchomić trzy, jednakowe modele. Wszystkie pojazdy to modele Scania R450 o mocy 450 koni mechanicznych z 2016 roku. Była to kolejna wycieczka w ramach naszych usług mobilnych dla pojazdów ciężarowych. Tak więc i w tym przypadku, rozwiązywaliśmy problem z AdBlue bezpośrednio na placu Klienta.

Specjalizując się w temacie modyfikacji sterowników, działamy globalnie. Nie stosujemy emulatorów, zmieniamy oprogramowanie, usuwając system SCR z poziomu sterownika bez konieczności jego otwierania. W ten sposób skutecznie usuwamy wszelkie problemy z AdBlue, a na cały zakres prac świadczymy bezterminową gwarancję.

scania r450 adblue

 

Usuwanie AdBlue w pojazdach Scania R450 450 HP z 2016 roku i sterownikiem EMS S8

Problemy z system oczyszczania spalin w modelach Scanii R450 rozwiązaliśmy poprzez programowe usunięcie AdBlue ze sterownika. Operacja jest więc procesem przywracalnym, nie wymaga jakichkolwiek modyfikacji mechanicznych, a cały system, bez względu na to co w nim nie działa, pozostaje nietknięty. Sterowniki EMS S8 obsługujemy bez konieczności ich otwierania, więc i tam nasi Klienci nie napotkają na jakiekolwiek mechaniczne ślady ingerencji.

Tak więc jeśli i Ty masz problemy z AdBlue w swoich ciężarówkach, maszynach budowalnych, wózkach widłowych czy autach osobowych, odezwij się do nas. Prosimy pamiętać, że nasze usługi serwisu mobilnego z dojazdem do Klienta na terenie całej Polski są możliwe jedynie w przypadku unieruchomionych pojazdów ciężarowych, w maszynach budowlanych i w wózkach widłowych. W tym zakresie nie obsługujemy aut osobowych.

Rate this post