Mechaniczne mody w BMG Tuning

Turbosprężarki
BMG icon

Turbosprężarki

Większe i wydajniejsze turbo to jedna z podstawowych modyfikacji mechanicznych pozwalających uzyskać większą moc jednostki.

Intercoolery
BMG icon

Intercoolery

Wydajniejszy intercooler pozwala na uzyskiwanie dodatkowych przyrostów mocy i doskonale sprawdza się w tuningu mechanicznym.

Sportowe układy wydechowe
BMG icon

Sportowe układy wydechowe

Sportowe układy wydechowe to nieodłączne elementy modyfikacji auta, kiedy chcemy zwiększyć moc i zmienić jego charakter. Solidny wydech potrafi dorzucić nieco mocy, a przede wszystkim zmieni brzmienie auta.

Układy zawieszenia
BMG icon

Układy zawieszenia

Sportowe zawieszenie potrafi zdziałać cuda.Odpowiednio dobrane części i parametry pozwalają na wciąż komfortowe podróże przy jednoczesnej poprawie właściwości jezdnych.

Układy kierownicze
BMG icon

Układy kierownicze

Dokładny, utwardzony i stabilny układ kierowniczy to świetna modyfikacja dla osób oczekujących wysokiej precyzji w prowadzeniu auta. A pomóc mogą chociażby poliuretanowe tuleje.

Układy hamulcowe
BMG icon

Układy hamulcowe

Zwiększenie mocy to jedno, ale tę moc trzeba ujarzmić. Aby zwiększyć bezpieczeństwo oraz efektywność hamowania, konieczne będzie zastosowanie wydajniejszego, sportowego układu hamulcowego.

Układy dolotowe
BMG icon

Układy dolotowe

Wysoce wydajne układy dolotowe zwiększające przepływ powietrza do silnika pozwalają na uzyskanie kolejnych koni mechanicznych i dodatkowych niutonometrów podczas planowanych modyfikacji.

Układ paliwowy
BMG icon

Układ paliwowy

Wysokiej jakości świece zapłonowe o odpowiedniej ciepłocie czy wydajne pompo wtryskiwacze również poprawiają prace silnika wpływając podczas modyfikacji mechanicznych.

Strojenie i pomiar mocy
BMG icon

Strojenie i pomiar mocy

Końcowym etapem czynionych przez nas modyfikacji jest strojenie mapy oraz pomiary mocy na hamowni 4×4. Wszystkie nasze działania są więc klarowne i czytelne.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące tuningu mechanicznego dla Twojego auta? To napisz do nas wiadomość wypełniając poniższy formularz lub zadzwoń do nas i natychmiast uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Z przyjemnością pomożemy spełnić Ci Twoje małe marzenia dotyczące modyfikacji Twojego auta.

Czekamy na kontakt.

Tak, chcę poznać Waszą ofertę!

FAQ

Tuning mechaniczny to w głównej mierze popularne etapy (stage 2 / stage 3) modyfikacji silnika i jego podzespołów, mających na celu zwiększenie mocy auta.

Gdy chiptuning to dla Klienta za niskie przyrosty (stage 1 – sięgające nawet 30-40% pierwotnej mocy) wówczas sięgamy po „cięższą artylerię”.

Niemniej, modyfikacje mechaniczne to nie tylko prace, których celem jest zwiększenie mocy. To także modyfikacje mające na celu poprawę właściwości jezdnych auta, zwiększenie bezpieczeństwa na drodze czy poprawę brzmienia i dźwięku wydobywanego z układu wydechowego.

W zależności od skali zaawansowania projektu od jednego dnia do nawet dwóch, trzech tygodni.

Oczywiście. W końcu od tego jesteśmy.

W większości przypadków, poniesiony koszt jest adekwatny do uzyskiwanych korzyści i mocno koreluje z marką i rocznikiem samochodu. Niemniej, należy liczyć się z kosztami, w końcu coś za coś. Za to jaka radość, gdy znów zasiądziesz za kółkiem swojego auta, którego wręcz nie poznasz, mając wrażenie, że to zupełnie nowych samochód.

Indywidualne podejście i profesjonalizm

Jeżeli masz pomysł na projekt i szukasz odpowiedniego warsztatu, który zrealizuje Twoją wizję oraz wesprze w działaniach, doradztwie, by finalnie wykonać usługę tuningu mechanicznego, pomyśl o nas. Nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci motoryzacji, posiadamy odpowiedni sprzęt, kompetencje, zaplecze i doświadczenie. Z przyjemnością podejmiemy się kolejnego wyzwania.

Pamiętaj, że zlecone modyfikacje tak naprawdę będą uzależnione wyłącznie od dostępności danych części do Twojego samochodu, budżetu jakim dysponujesz, czasu, który chcesz na nie poświęcić i naszych możliwości, w tym terminu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferujemy doradztwo i merytoryczne nadzorowanie projektu wraz z jego finalnym wykonaniem. Wartości za wykonany zakres pracy ustalamy zawsze z góry, aby nasi Klienci wiedzieli z czym muszą się liczyć decydując na jakiekolwiek modyfikacje.

Nasza realizacja u Daniela Majewskiego