Chiptuning w ciężarówce Mercedes Atego 1624

Chiptuning w Mercedesie Atego 1624 Euro 5. Czyli jak uzyskać dodatkowe 40 HP i 130 NM przy równoczesnym spadku spalania na poziomie w okolicy 2,2 litra na każde 100 kilometrów. 

Jak widać modyfikujemy nie tylko auta osobowe. Jeżeli jest sposobność, chętnie podejmujemy się również chiptuningu w samochodach ciężarowych. A tutaj, wbrew pozorom, można liczyć na największe korzyści. I nie chodzi tu nawet o te związane z większą mocą, ale te dotycząca poziomu spalania.

mercedes atego 1624

Chiptuning modelu Mercedes Atego Euro 5

Auta ciężarowe z reguły służą do zarabiania. Pokonując tysiące, jak nie setki tysięcy kilometrów rocznie, jednym z podstawowych kosztów utrzymania pojazdu jest paliwo. Sytuacja, w której dojdzie do zmniejszonego spalania na każde sto pokonanych kilometrów sprawi, że korzyści finansowe wynikające z inwestycji w chiptuning będę ogromne. Bo Mercedes będzie bardziej oszczędny, a firma zacznie jeszcze więcej zarabiać.

Nasza usługa została wykonana na placu Klienta mieszczącego się niedaleko Wrocławia. Tak więc w sytuacji, kiedy nie ma możliwości na wizytę w naszym centrum, usługi chiptuningu samochodów ciężarowych możemy wykonywać zdalnie. Tak jak w tym przypadku.

 

Rate this post