Serwis koparki Yanmar B95W. Usuwanie AdBlue, DPF i EGR w pakiecie!

Usuwanie AdBlue, DPF i EGR w koparce Yanmar B95W okazał się skutecznym i dodajmy, jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się problemów koparki, obejmujących notoryczne braki mocy, nadmierne dymienie, a nierzadko również permanentne zblokowanie maszyny w skutek błędów komputera pokładowego.

Na nic zdawały się wszelkie wizyty serwisantów ASO. Dopiero nasza praca przyniosła oczekiwany skutek.

Usuwanie adblue, dpf i egr w koparce Yanmar B95W

Co obejmował serwis koparki Yanmar B95W?

Serwis koparki Yanmar obejmował prace mechaniczne i programowe związane z modyfikacją sterownika. Oto co dokładnie zrobiliśmy w koparce naszego klienta.

Usuwanie AdBlue

Usuwanie AdBlue rozwiązało problemy z czujnikami NOX i notorycznymi trybami awaryjnymi koparki.

Usuwanie DPF

Usuwanie DPF obejmowało prace mechaniczne obejmujące fizyczne usuwanie wkładu filtra cząstek stałych oraz modyfikację sterownika w tym zakresie. Prace te rozwiązały problemy nadmiernego dymienia maszyny oraz deficytów mocy.

Usuwanie EGR

Usuwanie EGR podobnie jak w przypadku filtra pozwoliło pozbyć się problemów z brakiem mocy. Wadliwie działający zawór recyrkulacji spalin zazwyczaj objawia się w podobny sposób co zapchany i niedrożny filtr cząstek stałych. Po wykonaniu wszystkich prac mechanicznych i programowych, koparka Yanmar B95W w końcu wróciła do pracy bez najmniejszych ograniczeń. A nasz serwis okazał się niezwykle pomocny, w przeciwieństwie do kosztownych naprawa przez oficjalnych serwisantów marki Yanmar.

Rate this post