Usuwanie AdBlue, DPF i EGR w MAN TGE 3.180

Usuwanie AdBlue, DPF i EGR w modelu MAN TGE 3.180 to najlepszy sposób na rozwiązanie popularnych mankamentów rujnujących nerwy podczas pracy wykonywanej w tym pojeździe. Ograniczanie mocy, błędy na konsoli, limity możliwych do przejechania kilometrów czy nadmierne dymienie to najczęstsze problemy wynikające z wadliwych i często poddawanych usterce komponentów szeroko pojętej ekologii.

Czy są na to sposoby? Oczywiście!

usuwanie Adblue, dpi, ego man tge 3.180

Programowe wyłączenie AdBlue

Programowe usuwanie AdBlue w Manie pozwala pozbyć się niezwykle frustrujących i kosztownych usterek, które rujnują nie tylko portfel, ale i nerwy zarówno kierowcy jak i właściciela firmy transportowej. Bo nie sztuką jest planować trasę auta w sytuacji, kiedy nie ma się pewności czy ono w ogóle będzie w stanie ją wykonać. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę ograniczanie prędkości do 20 km/h, ryzyko unieruchomienia auta czy po prostu niepotrzebny stres w pracy.

Usuwanie AdBlue rozwiązuje ten problem w 100% i pozwala zaoszczędzić ogromne pieniądze wynikające z wszelkich prób naprawy układu.

Usuwanie filtra DPF

Usuwanie filtra DPF rozwiązujemy na dwóch płaszczyznach. Mechanicznej oraz programowej. Zapchany i niedrożny filtr bez sensu jest czyścić chemicznie, zważywszy, że generuje to praktycznie takie same koszty jak proces usuwania wkładu filtra, a jest praktycznie 100% ryzyko, że problem powróci i to relatywnie prędko… A wykonanie usługi w nasz sposób nie tylko nie pozostawia śladu na układzie wydechowym, ale przede wszystkim kończy takie problemy jak braki mocy, elastyczności czy nadmierne dymienie z układu wydechowego.

Usuwanie zaworu EGR

Usuwanie zaworu EGR to praktycznie wisienka na torcie, którą można profilaktycznie wykonać w ramach szeroko rozumianego pakietu, gdyż wadliwa praca zaworu, problemy z jego otwieraniem się tudzież zamykaniem, również powodują deficyty mocy czy problemy z wydobywającym się z układu wydechowego dymem.

 

Jak widzisz, mamy dla Ciebie sporo opcji, aby rozwiązać wszystkie Twoje potencjalne problemy w modelu MAN TGE 3.180! Chcesz pomocy? Odezwij się!

 

 

Rate this post