Usuwanie AdBlue w Peugeot Expert

Usuwanie AdBlue w Peugeot Expert 1.6 HDI jak i innych modelach tej marki (włącznie z innymi silikami) to najskuteczniejsza i najrozsądniejsza opcja na pozbycie się problemów wynikających z zastosowanego tu rozwiązania jakim jest układ z mocznikiem AdBlue. System NOX / SCR to jedna z najczęściej występujących bolączek w autach wyposażonych w to rozwiązanie, które niestety… z ekologią i tak ma niewiele wspólnego wbrew temu o czym się o nim pisze.

Naprawa systemu w ASO to wydatek rzędu 4000 pln przy czym po kilku latach problem i tak wróci. A wszystko dlatego, że układ ten po prostu należy do wadliwych i charakteryzuje się krótką żywotnością.

usuwanie adblue peugeot expert, partner i inne

Usunięcie AdBlue z auta nie będzie wpływać negatywnie na ekologię auta, pogorszenie osiągów, wzrost spalania czy chociażby dymienie z układu wydechowego. Plusem tego rozwiązania jest nie tylko cena, problem z głowy, ale i brak konieczności uzupełniania płynu AdBlue. Poza tym proces ten jest CAŁKOWICIE ODWRACALNY, ponieważ modyfikację wykonuje się z poziomu oprogramowania auta, bez usuwanie elementów mechanicznie!

Usuwanie problemów z AdBlue w pojazdach marki Peugeot

Poza wspomnianym modelem usuwamy AdBlue we wszystkich pozostałych modelach marki wyposażonych w ten wątpliwy jakościowo system. Autami często narażonymi na usterkę są również modele Peugeot 308, Peugeot 3008, Peugeot Partner

 

3.7/5 - (11 votes)