Aktywny wydech w Audi Q8

Dziś, dzięki naszej najnowszej realizacji, odpowiadamy na pytanie jak działa aktywny wydech w Audi Q8. Dodajmy, że z uwagi na gwarancję, którą objęty jest samochód, jedynym sensownym rozwiązaniem na poprawę brzmienia auta był aktywny system wydechowy w wersji elektronicznej.

Wydech w tej formie nie koliduje ze wspomnianą gwarancją producenta czy leasingiem, dlatego jest jedynym godnym polecenia rozwiązaniem na modyfikację brzmienia w nowym samochodzie. Aktywny wydech działa z poziomu komputera i sparowanym trybom jazdy na preferencyjnych ustawieniach, wybieranych z poziomu aplikacji w telefonie iOS / Android.

Dzięki temu, Audi Q8 z silnikiem diesla o oznaczeniu 50 od teraz brzmi naprawdę świetnie. Pamiętajmy o tym, że aktywny wydech posiada wiele poziomów ustawień w aplikacji, dzięki czemu każdy nasz Klient może dostosować dla siebie idealny wariant wydobywającego się dźwięku – który wierzcie na słowo, naprawdę robi robotę.

Jak działa aktywny wydech?

Poniżej przedstawiamy kilka materiałów foto i wideo z ostatniej realizacji. Na tym przykładzie pokazujemy między innymi jaka jest zależność dźwięku między wariantami trybu jazdy, które możemy dostosować do preferencji Klienta.

Jak mocujemy wydech i jak wygląda nasz pacjent?

 

Rate this post