Aktywny wydech w Audi A7

Aktywny wydech w Audi A7, a właściwie modernizacja setupu, jaki wykonaliśmy niecałe dwa lata temu. Ten konkretny egzemplarz mieliśmy już okazję dopieszczać w przeszłości, a szczegóły tej realizacji z wizyty znajdziecie choćby w materiale poniżej.

Jednak od ostatniej wizyty naszego Klienta minęło nieco czasu, a my nie stoimy w miejscu. Od niedawna istnieje możliwość rozszerzenia naszego standardowego dotychczas aktywnego układu wydechowego. Przypomnijmy, że w tym przypadku rozmawiamy o bezinwazyjnej wersji elektronicznej, która jako jedyna może być montowana w nowych autach objętych gwarancją producenta.

Niemniej osoby poszukujące klasycznych rozwiązań również mają możliwość skorzystania z oferty, bo aktywny wydech występuje w dwóch wariantach. Formie klasycznego układu wydechowego z klapami jak również we wspomnianej wersji elektronicznej, która zapewniamy, brzmi naprawdę świetnie.

audi aktywny wydech

Dla wszystkich osób, które nie boją się utracić gwarancji lub w ich przypadku okres rękojmi już dawno przeminął, warto również rozważyć wariant klasycznych wydechów sportowych, również w wariancie z aktywnymi klapami. Zarówno customy jak i produkty dedykowane od najlepszych, światowych producentów.

 

Aktywny układ wydechowy w Audi

Warto zaznaczyć, że Audi fabrycznie montuje aktywny wydech w wybranych i flagowych modelach. Niemniej z ręką na sercu nasz system brzmi o niebo lepiej, a poza tym gwarantuje możliwość zarządzania dźwiękiem nie tylko z poziomu MMI komputera, ale również aplikacji iOS lub Android.

Wszyscy właściciele Audi z fabrycznie montowanym układem mają możliwość upgrade`u swoich aut bez konieczności montażu kompletnego wydechu. W takich przypadkach wystarczy wymiana OEM`owego modułu Audi z możliwość rozszerzenia zestawu o naszą nowość z 2020 roku.

PS. Auto odebraliśmy od Klienta metodą DOOR 2 DOOR. Taka możliwość istnieje w przypadku Klientów na terenie Wrocławia. Przyjeżdżamy po samochód, dopieszczamy i oddajemy z powrotem w ręce właściciela.

Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu.

aktywny wydech audi a7

aktywny wydech audi

 

Rate this post