Aktywny wydech w Audi Q8

Aktywny wydech w Audi Q8. Znowu ruda. Znowu jesteśmy pierwszymi. O co chodzi? Kilka tygodni temu mieliśmy okazję poprawić brzmienie w nowiutkiej Audi Q8 napędzanej silnikiem diesla. Był to jeden z pierwszych egzemplarzy, który wyjechał z salonu na polskie drogi, a na pewno pierwszy, który został poddany takiej modyfikacji. Tym razem ponawiamy mały sukces, bo znów dłubaliśmy przy debiutanckim egzemplarzu. I nawet w takim samym kolorze.

audi q8 aktywny wydech

Czyli w „Q Ósemce” z silnikiem benzynowym, który ponoć jako pierwszy opuścił polski salon. To bardzo miłe, że nasi Klienci mają zaufanie do naszych możliwości, umiejętności i profesjonalizmu oddając nam praktycznie nowe, niedotarte jeszcze auta. Wracając do sedna.

Modyfikacja wydechu zawsze sprawia wiele radości. Niestety, nie zawsze można modyfikować oryginalny układ wydechowy. Taka sytuacja ma miejsce w pojazdach objętych gwarancją producenta czy leasingiem. Co mają zrobić właściciele aut, pragnący poprawić dźwięk wydechu, ale nie mogąc „tykać” oryginalnego wydechu?

Otóż, mamy rozwiązanie. Bezinwazyjny, elektroniczny, aktywny układ wydechowy, który nie koliduje z wymienionymi wyżej warunkami! A jak to brzmi i działa?

https://www.youtube.com/watch?v=RbEpS0E7inI

Z czego składa się aktywny wydech?

System ten został pierwotnie wymyślony przez inżynierów Audi i stosowany był w modelach w wersji „Competition„. Dziś jednak dysponujemy własną wersją, dającą więcej możliwości oraz przede wszystkim taką, która brzmi o niebo lepiej od oryginalnych modułów producenta. System ten można z powodzeniem montować we wszystkich nowych samochodach, dieslach i benzynach, a co ważne, można przełożyć go do innego auta. W dowolnym momencie.

W zestawie znajduje się specjalny głośnik, określany mianem rezonatora. Wydech ten montowany jest opcjonalnie w podłodze pojazdu i nie koliduje z podwoziem czy oryginalnym wydechem. System zostaje sparowany z trybami jazdy oraz posiada możliwość modyfikacji ustawień i ich nadpisywania z poziomu apki w telefonie.

Osoby zainteresowane usługą zachęcamy do kontaktu.

 

 

5/5 - (1 vote)