Tuning w Mercedsach G400D 330 HP 2020

Aktywny wydech w dwóch Mercedesach G z 2020 roku, wyposażonych w nowe silniki diesla. Trzylitrowe V6 o mocy 330 HP. Oba auta to edycja STRONGER THAN TIME. Warto zaznaczyć, że i jedna i druga G-klasa czekała na nas na Śląsku, tak więc przyznamy, że za nami ekscytująca podróż do dwóch gentlemanów, których odwiedziliśmy w ramach naszych usług premium z dojazdem do Klienta.

Zadanie było dość klasyczne. Poprawić dźwięk diesla bez ryzyka utraty gwarancji. Nie pozostało nam więc nic innego jak zamontowanie naszego aktywnego układu wydechowego, który został sparowany z trybami jazdy komputera pokładowego i zapewnił dieslowskiemu sercu brzmienie V8. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu auta nabrało charakteru i proszę wierzyć na słowo, sprawiło szerokie uśmiechy na twarzach właścicieli tych legendarnych kiosków.

mercedes g400 aktywny wydech

 

Mercedes Gelenda 400 w edycji STRONGER THAN TIME

Warto zaznaczyć, że Mercedes G400  to nowość na rynku w gamie modeli z magicznym oznaczeniem „G”. Są to nowe jednostki wysokoprężne w układzie V6, które generują moc na poziomie 330 koni mechanicznych i zostały wprowadzone do sprzedaży w ramach specjalnej edycji o przesłaniu „stronger than time”.

Każdy kto interesuje się motoryzacją zdaje sobie sprawę jak wielki kopnął nas zaszczyt, a my na naszej karcie historii realizacji dorzucamy kolejne już modele legendarnych „wagonów”.

 

Tuning w Mercedesie G – czyli co jeszcze?

Model G400D to doskonała baza do dodatkowych modyfikacji mogących jeszcze bardziej uatrakcyjnić auto, a swojemu właścicielowi dostarczyć jeszcze większych emocji. Tak więc, co możemy tu zadziałać?

Chiptuning w Mercedesie G400D

Chiptuning w Mercedesie G400D to idealny sposób na podniesienie mocy i szczerze mówiąc, zdecydowanie bardziej sensowny od popularnych boxów od Brabusa. Indywidualna mapa zapewnia atrakcyjny i bezpieczny przyrost mocy na poziomie dodatkowych 50 HP oraz 100 NM co sprawi, że ten kiosk na kołach nabierze elastyczności i poprawi swój sprint.

+ 50 HP

✅ + 100 NM

chiptuning mercedes g400d

Mercedes G400 Body Kit oraz customowe felgi klasy premium

Do tego modelu istnieje możliwość zamówienia specjalnego pakietu optycznego, o niebo tańszego niż znane Mansory czy Brabus, a który jakością od nich kompletnie nie odbiega, a wygląda równie dobrze. Projekt wykonywany jest od podstaw w Polsce z najlepszych materiałów, cechuje się idealnym spasowaniem i radykalnie zmienia charakter auta.

Body Kit do G400 jak i innych modeli legendarnego wagona to idealny sposób, by jeszcze bardziej wyróżnić swoje auto na polskich drogach.

Elementy pakietu:

body kit mercedes g mercedes g klasa zderzak mercedes g klasa zderzak mercedes g maska mercedes g klasa

 

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia najwyższej klasy felg realizowanych na indywidualne zamówienie z opcją customowego wyboru ich wyglądu jak i parametrów.

 

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń!

Rate this post