Aktywny wydech w Mercedesie GLE 350D

Mercedes GLE 350d i aktywny wydech to doskonałe połączenie, które radykalnie zwiększy uśmiech szczęśliwych posiadaczy tego modelu. To, że wydech w dieslu raczej nie dorówna walorom akustycznym jednostek AMG to już wiadomo nie od dziś. Na szczęście wcale nie trzeba być w posiadaniu paliwożernej jednostki benzynowej, aby cieszyć się basowym pomrukiem zaczerpniętej z rasowego silnika V8.

aktywny wydech mercedes gle 350d

Nasz aktywny układ wydechowy doskonale sprawdza się zarówno w autach benzynowych jak i dieslach, ale nie zmienia to faktu, że wariant wydechu elektronicznego posiada szereg atutów, które warto rozważyć decydując się na poprawę brzmienia swojego samochodu. Pamiętajmy, że w przypadku nowych samochodów ryzyko utraty gwarancji na rzecz modyfikacji mechanicznych jest „nie warte świeczki”, natomiast w przypadku wydechu elektronicznego zupełnie nie ma takiej obawy.

A co ważne, w przyszłości można przełożyć ten setup do dowolnego, innego modelu auta i to niekoniecznie ze stajni Mercedesa! Aktywny wydech w modelu Mercedes GLE 350D to doskonała opcja na tuning samochodu.

5/5 - (2 votes)