Chiptuning i aktywny wydech w Audi Q8 50 TDI

Tuning Audi Q8 to idealna propozycja dla wszystkich fanów i właścicieli modelu, którzy chcieliby poprawić seryjne atuty egzemplarza. A tym samym zbliżyć się do wartości oferowanych przez flagowy model SQ8. Tak się składa, że do modelu 50 TDI możemy zaproponować indywidualną mapę na bazie chiptuningu, a także aktywny wydech, który prawdę mówiąc, brzmi o niebo lepiej niż fabryczny moduł oferowany przez koncern Audi.

Chiptuning Audi Q8 50 TDI 286 HP

Chiptuning w tym modelu to ciekawa propozycja na poprawę elastyczności auta i reakcji na pedał gazu. Zwiększenie mocy jest bezpieczne dla skrzyni jak i silnika, a ponadto atrakcyjny przyrost można uzyskać bez jakichkolwiek modyfikacji mechanicznych kolidujących z gwarancją. Warto zaznaczyć, że bezpieczny przyrost dla tego modelu to okolice 50 HP, ale ten egzemplarz dostał od fabryki kilkanaście koni więcej 😉

Było ➡️ 301 HP i 614 NM
Jest ↗️ 332 HP i 679 NM

Przyrost:

31 HP i 65 NM

chiptuning audi q8 50tdi 286 hp

chip tuning q8 50 tdi 286 hp

 

Aktywny wydech w Audi Q8

Aktywny wydech natomiast to idealne rozwiązanie poprawiające brzmienie auta. Całość skonfigurowana jest z trybami jazdy MMI komputera i działa jak fabryczny setup w SQ8 z tą różnicą, że… Brzmi lepiej 🙂 System nie koliduje z gwarancją ani leasingiem, a ponadto można przełożyć go w przyszłości do dowolnego innego auta.

A działa właśnie tak, choć może być jeszcze lepiej dzięki naszej nowości w ofercie na 2020 rok.

Rate this post