Tuning Mercedesa GLC 43 AMG – aktywny wydech

Tym razem prosto z Holandii w nasze ręce wpadł nowiutki Mercedes GLC 43 AMG. Wydawać by się mogło, że fabryczny układ wydechowy powinien spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów jednak… na tej płaszczyźnie pozostaje wiele do życzenia.

Aktywny wydech mercedes glc 43 amg

No to teraz kolejne pytanie. Skoro wydech auta mógłby brzmieć lepiej to co z gwarancją, którą obecnie objęty jest samochód? I wtedy odpowiadamy: nasz aktywny system wydechowy rozwiąże oba problemy.

Aktywny system wydechowy lekarstwem na lepszy dźwięk auta

Nasz elektroniczny i bezinwazyjny układ wydechowy na pierwszy moment wydaje się abstrakcją. Jak to? Mercedes i prawdziwe AMG z krwi i kości, a tu jakaś elektroniczna puszka? To profanacja!

Tak jednak myślą Ci, którzy zostali lata świetlne z tyłu lub mieli styczność z wciąż infantylnymi, tańszymi i kiepsko brzmiącymi rozwiązaniami jak Maxhaust czy Panthera, których zakup szczerze odradzamy. Prawda jest taka, że Mercedes GLC 43 AMG był kolejnym Mercedes z magicznym „AMG”, który po wizycie u nas i montażu naszego wydechu, po prostu zaczął brzmieć o niebo lepiej… Owszem, seryjne brzmienie nie należy do najgorszych, ale ewidentnie brakuje tu charakteru, jakim niegdyś raczyły nasze uszy starsze jednostki V8.

Z naszym wydechem można uzyskać fenomenalne właściwości. Dowód? Znajdzie się kilka 🙂

Wrażenia Klienta

Na pierwszy ogień wrażenia Klienta, który pierwotnie, podobnie jak większość osób, która nie słyszała naszego wydechu „na żywo”, miał dość sceptyczne nastawienie. Króciutki film i wrażenie Klienta znajdziecie w naszym poście i komentarzach do niego:

Co jeszcze? A może chiptuning?

W tym konkretnym egzemplarzu nie działaliśmy nad poprawą mocy, ale gdyby ktoś chciał to… możemy zaproponować indywidualną mapę STAGE 1, której efekty to realne przyrosty na poziomie w pełni bezpiecznych ✅ 60 HP i 100 NM!

Rate this post