Mercedes S W221 tuning i aktywny wydech

Ten Mercedes S W221 przeszedł u nas tuning w formie montażu aktywnego systemu wydechowego. Mimo, że jest to słabsza jednostka hybrydowa, wyposażona w trzystu konny silnik to nie dość, że teraz wygląda, to jeszcze brzmi jak rasowa wersja V8. Aktywny wydech w wersji elektronicznej to doskonała modyfikacja dla te pięknej i niezwykle prestiżowej limuzyny klasy premium z lśniąca gwiazdą na masce.

Wydech nie koliduje ani z gwarancją, ani leasingiem. Dlatego w przyszłości z powodzeniem można go zdemontować i przełożyć do innego auta, nowszego auta – diesla lub benzyny. To sprawia, że inwestycja w nowy wydech może być wykorzystana wielokrotnie.

Tuning „eski” poprzez poprawę brzmienia wydechu daje naprawdę wiele satysfakcji i wcale nie trzeba posiadać topowej wersji AMG! Jednym z elementów wchodzących w skład systemu jest aplikacja mobilna na systemy iOS lub Android. Pozwala to na swobodną i indywidualną modyfikację brzmienia wydechu w wielu wariantach i na wielu płaszczyznach. Ponadto wydech parowany jest z odpowiednimi trybami jazdy tworząc z zestawu w pełni funkcjonalny system.

 

 

 

 

 

Rate this post