Tuning w Ford Ranger 3.2 TDCI

Tuning w Ford Ranger, czyli sposób na to jak poprawić brzmienie 3.2 litrowego diesla o mocy 200 koni mechanicznych i sprawić, by dźwięk oddawał jego charakter i agresywny wygląd. W tym przypadku mieliśmy do czynienia z trzyletnim egzemplarzem, którego Klient postanowił uzbroić w rasowe brzmienie v-ósemki, mimo, że pojazd napędza dieslowskie serducho.

By uzyskać oczekiwany rezultat, w samochodzie zamontowaliśmy nasz aktywny układ wydechowy, który radykalnie odmienił właściwości i doznania dźwiękowe zarówno podczas jazdy jak i na postoju.

A jakie jeszcze możliwości niesie ze sobą wizyta takim autem w naszym centrum?

 

Body Kit Ford Ranger

Dla naszych klientów będących w posiadaniu tych ciekawych pick upów oferujemy pakiet stylizacyjny klasy premium. Oferowany body kit dla modelu Ford Ranger diametralnie poprawia wygląd auta. Wybierać można nie tylko pakiet poszerzeń, zderzaków, świateł, kół czy zawieszenia, ale również wielu innych zewnętrznych dodatków jak i wnętrza auta.

Jak wygląda taki pakiet? Właśnie tak.

ford ranger body kit

 

Chiptuning Ford Ranger 3.2 TDCI

Kolejną godną uwagi modyfikacją dla tego modelu jest bezpieczne podniesienie mocy. Chiptuning w Ford Ranger 3.2 TDCI pozwala uzyskać w pełni satysfakcjonujące, by nie rzec świetne przyrosty na poziomie dodatkowych 30 HP i 90 NM przy jednoczesnym spadku spalania!

To dobra informacja dla wszystkich osób, które swoim autem przewożą cięższe przedmioty, motocykle czy naczepy. Zwiększona elastyczność auta pozwala na nowo cieszyć się jego mocą.

ford ranger chip tuning

Rate this post