Audi A8 D4 Tuning STAGE1

Tuning Audi A8 D4 4.2 TDI 350 HP poprzez programowe podniesienie mocy. Dodatkowe 37 HP, 80 NM i mniejsze spalanie o ponad 1,4 litra na każde kolejne 100 kilometrów. Usługa ta polega na chiptuningu, celem uzyskania optymalnych efektów i rezultatów.  W tym modelu szczerze zalecamy dodatkowy soft dla skrzyni biegów, który spotęguje pozytywne doznania.

 

Na czym polega chiptuning w Audi A8 D4 4.2 TDI 350 HP?

Chiptuning to programowe podniesienie mocy bez jakichkolwiek modyfikacji mechanicznych. Zmiany polegają na napisaniu nowej mapy do sterownika silnika poprzez podpięcie sprzętu tunerskiego do wtyczki OBD. Nie rozklejamy sterowników i nie stosujemy archaicznych rozwiązań. Cały proces poprzedzony jest diagnostyką auta, hamownią i skrupulatną analizą stanu samochodu i jego komponentów.

Wszystkie nasze realizacje bazują na indywidualnej mapie, nie korzystamy z gotowców czy historycznych plików z poprzednich modyfikacji w podobnym modelu. Stawiamy na jakość i pełen profesjonalizm, dając naszym Klientom gwarancję na zakres wprowadzanych zmian.

Przed tuningiem:

chiptuning audi a8 d4

Po tuningu:

chiptuning audi a8 d4 4.2 350hp

 

Jesteś posiadaczem Audi A8 D4? Umów wizytę!

Jeśli masz podobny samochód i chcesz sprawdzić, by podróże nim dawały jeszcze więcej frajdy, by towarzyszyła im większa elastyczność silnika i jeszcze mniejsze spalanie. Odezwij się do nas! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i rezerwacji terminu!

 

5/5 - (2 votes)