Chiptuning BMW M2 F87 370 HP

Chiptuning BMW M2 F87, czyli bezpieczny soft STAGE1 wykonany na totalnej serii, będący preludium do kolejnych działań. Dlaczego o tym informujemy na wstępie? Otóż dlatego, że bolączki seryjnej M2 to wysokie temperatury wynikające z konstrukcji seryjnego intercoolera oraz układu wydechowego. Wymiana chłodzenia na bardziej wydaje oraz zastosowanie sportowego downpipe w powłoce termicznej rozwiązałoby te mankamenty, a zarazem wpłynęło na znaczną poprawę finalnego wyniku.

Gdyby tak uwzględnić nasz koncept na te zmiany, realne przyrosty powinny sięgnąć kolejnych 40 HP i 40 NM, a tak, finalnie uzyskany wynik jest po prostu mniejszy z uwagi na wspomniane powyżej, wysokie temperatury.

tuning bmw m2 f87

chip tuning bmw m2 f87

 

Było: 370 HP i 516 NM

Jest: 501 HP i 559 NM

Przyrost: 31 HP 43 NM

Bezpieczny STAGE1 bez modyfikacji mechanicznych w M2 F87

Obecnie wykonana praca to bardzo delikatny soft, ale faktycznie odczuwalny w bądźmy szczerzy – i tak narywistej M2. Poprawa elastyczności i jeszcze szybsze wkręcanie się na obroty tego małego wariata sprawi, że zabawa w M2 wejdzie na jeszcze wyższy poziom. I tak jak wspomnieliśmy na początku, chiptuning na poziomie STAGE1 to wyłącznie wstęp do dalszych modyfikacji. Zmian, które

 

Rate this post