Chiptuning i aktywny wydech w Audi SQ8

Chiptuning i aktywny wydech w Audi SQ8. Zbyt wiele na ten temat nie napiszemy, ponieważ jak dobrze wiecie, jest to kolejna taka realizacja w naszym centrum, więc wszystko co miało być opisane, zostało już przedstawione w naszych poprzednich realizacjach.

Ale dla tych czytelników, którzy są u nas pierwszy raz, przedstawimy najczęstsze wybory naszych Klientów dla wspomnianego modelu Audi SQ8.

Sq8 tuning

Chiptuning w SQ8

Model SQ8 w wersji z silnikiem wysokoprężnym w serii zapewnia wyniki w okolicy 435 HP i 900 NM. W rzeczywistości bywa z tym różnie, gdyż jedne egzemplarze mają tej mocy więcej, niektóre mniej, więc jest to loteria, ale zawsze zgodna z akceptowalnym wahaniem.

Rezultaty chiptuningu w postaci indywidualnego strojenia na poziomie STAGE1 zapewniają bardzo odczuwalne, a co najważniejsze, nadal bezpieczne przyrosty, które sprawiają, że tym jakby nie patrzeć ciężkim SUVem, jeździ się jeszcze przyjemniej.

Było: 428 HP i 806 NM

Jest: 511 HP i 953 NM

 

Przed:

chiptuning sq8

Po:

chiptuning sq8

 

Aktywny wydech

Modele SQ8 z silnikami diesla posiadają fabrycznie wbudowany system specjalnych głośników poprawiających brzmienie wydechu. I choć nie jest to klasyczna modyfikacja układu wydechowego, bo pamiętajmy, że to diesel, jakby nie patrzeć zapewnia właścicielom tych aut dość przyjemne doznania.

Ale co najważniejsze, może być znacznie lepiej. Jako firma specjalizująca się w tuningu samochodów oferujemy właścicielom modeli SQ8 radykalną poprawę brzmienia poprzez modyfikację seryjnych podzespołów. Bardzo dobrą informacją jest również fakt, że ingerencja w fabryczny system NIE WPŁYWA negatywnie na gwarancję samochodu, więc zmiana ta jest totalnie bezinwazyjna.

 

Rate this post