Chiptuning i usuwanie AdBlue w Mercedesie V220D 163 HP

Chiptuning i usuwanie AdBlue. Takie właśnie pakiet wykonaliśmy dla Klienta, właściciela modelu Mercedes V220D o nominalnej mocy 163 koni mechanicznych. Z perspektywy naszej, a tym bardziej właściciela, jest to bezapelacyjnie doskonała propozycja, która z jednej strony zapewnia kolosalne jak na model przyrosty (i to nadal zupełnie bezpieczne!) oraz zwalcza problem z niezwykle częstymi problemami z AdBlue.

Efekt, który uzyskaliśmy w tej zdławionej wersji silnikowej jest naprawdę imponujący.

Było: 160 HP i 348 NM

Jest: 230 HP i 503 NM

Przyrost: 70 HP i aż 155 NM

chiptuning mercedes V220d

 

Czy taki zakres prac jest bezpieczny?

Oczywiście. Posiadanie V-klasy 220D z mocą 163 HP okazuje się być wbrew pozorom niezwykle dobrą decyzją zakupową. Dlaczego? Otóż zdławiona elektronicznie jednostka skrywa w sobie duży być nie pisać ogromny potencjał do modyfikacji. W świetle rezerwy mocy, którą w ramach gamy jednostek silnikowych wprowadził do swojej oferty Mercedes, warto kupić tę właśnie – z reguły dużo tańszą opcję – a następnie poddać ją podobnej modyfikacji.

Jak widać warto tego dokonać. Mało tego, wraz z przyrostem, który jest naprawdę bardzo duży, spalanie nadal pozostanie na bieżącym poziomie, a wręcz delikatnie spadnie!

chiptuning mercedes v220d 163 hp

chiptuning mercedes v220d 163 hp

 

Programowe usuwanie AdBlue w Mercedesie V220D to jedyna słuszna opcja!

Jeśli Twojego Mercedesa trawi problem z układem oczyszczania spalin, nie radzimy oddawać go do serwisu. Koszty wszelkich prób, bo nigdy docelowej naprawy są horrendalne, a problem mimo pozostawionego w serwisie worka pieniędzy i tak nadal powraca. Nie chcąc powielać błędów niektórych właścicieli, weź pod uwagę usuwanie AdBlue w Mercedesie, a zaoszczędzisz wiele nerwów, stresu i przede wszystkim – pieniędzy.

 

 

 

Rate this post