Chiptuning w Audi A7 50 TDI 286 HP

Chiptuning w Audi A7 50 TDI z silnikiem o mocy 286 koni mechanicznych. Na aucie wykonaliśmy pakiet modyfikacji obejmujący strojenie sterownika silnika i skrzyni biegów, a także rozwiązaliśmy przy okazji problem związany z usterką systemu AdBlue. Taki pakiet nie tylko dodał mocy, poprawił elastyczność auta i pracę skrzyni biegów, ale także uchronił klienta przed niezwykle kosztowną i niemal zawsze nieefektywną naprawą, która w autoryzowanym serwisie kosztowałaby majątek.

chip tuning audi a7 50 tdi 286 hp

 

Większa moc i efektywniejsza praca skrzyni biegów

Chip tuning w Audi A7 50 TDI obejmował indywidualny soft skrzyni biegów oraz sterownika silnika. Jest to bardzo często wybierany przez Klientów pakiet, ponieważ zapewnia nie tylko bardzo zauważalne przyrosty, zwiększając elastyczność auta na każdym biegu, ale również bardzo mocno usprawnia pracę skrzyni biegów, eliminując niezwykle irytujące lagi i opóźnienia, które są bardzo charakterystyczne w nowych modelach Audi.

Było: 291 HP i 595 NM

Jest: 334 HP i 668 NM

Przyrost: 43 HP i 73 NM

chip tuning audi a7 50 tdi 286 hp

chip tuning audi a7 50 tdi 286 hp

 

Usuwanie AdBlue

Na koniec zajęliśmy się także programowym usuwaniem AdBlue, ponieważ auto stawiło się u nas z usterką układu oczyszczania spalin, której ewentualna naprawa opiewałaby na pewno na pięciocyfrową kwotę, i która zapewniamy, byłaby jedynie doraźnym rozwiązaniem. Awarie układów z AdBlue są niezwykle nagminnym zjawiskiem, a wymiana części na nowe i tak zazwyczaj kończy się ponownym problemem w ciągu kolejnych 18 miesięcy.

4/5 - (2 votes)