Chiptuning w BMW 3GT 313 HP

Za nami chiptuning na poziomie STAGE1 w modelu BMW 3GT 313 HP. Auto z rocznika 2014 jak się okazało na hamowni, legitymowało się względnie bardzo dobrym trzymaniem seryjnej mocy, bo odchyły od deklaracji producenta były znikome. Zadbany egzemplarz wypluł na rolkach 308 HP i 576 NM.

Chiptuning w BMW 3GT 313 HP

Swoją drogą, chiptuning wszystkich modeli z tym samym, dość elastycznym silnikiem diesla, to bardzo dobry pomysł na bezpieczną i przede wszystkim efektywną modyfikację. Jak widać na załączonych obrazkach, uzyskany przez nas przyrost to poziom 387 HP i 687 NM, co stanowi dodatkowe 79 HP i 129 NM. Różnię w elastyczności naprawdę czuć, a co ważne, większa moc wpływa jednocześnie na mniejsze spalanie, zazwyczaj nawet o 1 litr na każde pokonane 100 kilometrów!

Przed mapą:

Chiptuning w BMW 3GT 313 HP

Po mapie:

Chiptuning w BMW 3GT 313 HP

Jak wykonujemy chiptuning STAGE1 w modelach 3GT?

Chiptuning w naszym centrum bazuje wyłącznie na indywidualnych mapach przygotowanych pod każdy samochód z osobna. Zapewnia to nie tylko największą efektywność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Usługa wykonywana jest rzecz jasna w profesjonalnych warunkach, wraz z hamownią oraz kompleksową diagnostyką wchodzącą w skład ustalonej modyfikacji. Takie podejście zapewnia nam i naszym Klientom spokój ducha, bo wiemy, że chiptuning w takiej formie będzie bezpieczną i nieryzykowną modyfikacją.

Co ważne, w tym przypadku uzyskiwane przyrosty nie wymagają jakichkolwiek modyfikacji mechanicznych.

 

Rate this post