Chiptuning w Opel Vivaro 2.0D 122 HP

Chiptuning w busie Opel Vivaro o seryjnej mocy 122 koni mechanicznych i z dwulitrowym silnikiem diesla to doskonała opcja podjęcia modyfikacji dla wszystkich właścicieli auta. Dlaczego? Otóż jest to fenomenalna baza do strojenia, której moc została ograniczona fabrycznie. W związku z powyższym uzyskiwane przyrosty w tym modelu są wręcz rewelacyjne. Jakie? Dodatkowe 76 HP i 90 NM!

 

Chip tuning w Vivaro zapewnia radykalnie większą elastyczność auta, a do tego zmniejsza spalanie!

To, co dla wielu osób wydaje się niemożliwe jest rzeczywistością. Choć w tym modelu bezpieczne przyrosty są wręcz ogromne, to w dodatku nie wpływają negatywnie na poziom spalania oleju napędowego, a wręcz przeciwnie. Po wykonaniu strojenia, Twój Opel Vivaro może być nie tylko o niebo bardziej elastyczny i dynamiczny, ale także jeszcze bardziej oszczędny! Strojenie sterownika silnika nie dość, że zapewnia większą moc auta, to w dodatku ogranicza poziom spalania, a więc pojazd staje się jeszcze bardziej ekonomiczny!

 

Efekty tuningu w Oplu Vivaro 2.0D 122 HP

Jak każda praktycznie zdławiona fabrycznie jednostka, tak i w tym przypadku okazuje się, że posiada seryjnie więcej mocy niż deklaruje producent. Z jednej strony jest to dobra informacja dla właścicieli Vivaro, ale w naszym przypadku nieco przyćmiła przyrosty, choć i tak dodajmy, że są one imponujące!

Było: 137 HP i 324 NM
Jest: 213 HP i 434 NM
Przyrost: 76 HP i 90 NM

chiptuning opel vivaro 2.0d 122 hp

chip tuning opel vivaro 2.0d 122 hp

 

Rate this post