Tuning BMW 330E

Tuning BMW 330E Hybrid, czyli dodatkowe 71 HP i 114 NM wykrzesane wyłącznie samym programem, które jasno pokazują potencjał modelu do dalszych modyfikacji. Chiptuning STAGE1 w tym egzemplarzu polegał jak zwykle wyłącznie na modyfikacji seryjnej mapy ECU z poziomu sterownika. Gdyby tak podjąć jeszcze modyfikację układu wydechowego oraz chłodzenia, finalny wynik z powodzeniem oscylowałby w okolicy 400 koni mechanicznych, czyniąc z tego auta niepozornego ścigacza.

chiptuning bmw 330e hybrid

chiptuning bmw 330e

 

Chiptuning w BMW 330E Hybrid

Chiptuning w tym modelu (jak w każdym innym aucie gdzie podnosimy moc) polegał na napisaniu nowej, indywidualnej mapy do sterownika pojazdu. Całość wystroiliśmy na pb98 i biorąc pod uwagę takie okoliczności jak dość wysoką temperaturę na hamowni oraz brak modyfikacji mechanicznych, wynik jest naprawdę godny pochwały.

Było: 289 HP 403 NM

Jest: 360 HP 517 NM

Przyrost: 71 HP i aż 114 NM

 

Jeśli jesteś w posiadaniu podobnego modelu i chcesz wykorzystać potencjał swojego samochodu tak jak właściciel tego egzemplarza, zgłoś się do nas. Wykonamy tę usługę również w Twoim aucie i to z wielką przyjemnością. Zachęcamy do kontaktu lub odwiedzin w naszym centrum.

5/5 - (1 vote)