Tuning BMW 435i

Tuning BMW 435i trwa w najlepsze. Przed nami projekt, w którym mamy za zadanie zwiększyć moc, poprawić wygląd, ale i brzmienie samochodu. W dniu tworzenia tego wpisu nie mamy pewności czy Klient zdecyduje się finalnie na STAGE II i III, ale mamy ku temu stosowne przesłanki.

Za nami chiptuning i pierwsze efekty pracy. Sama mapa pozwoliła nam sięgnąć po dodatkowe 40 HP i 80 NM. BMW 435i dysponuje wyjściową mocą na poziomie 306 HP. Nam udało się uzyskać okolice 360 HP choć ta akurat seria okazała się dysponować nieco większym zasobem mocy aniżeli deklaruje producent z Monachium.

Zdecydowaliśmy się na ten ruch jeszcze przed stworzeniem naszego customowego układu wydechowego, by sprawdzić obecny potencjał samochodu. Dla wielu osób, indywidualna mapa powinna być w pełni satysfakcjonującym rozwiązaniem mającym na celu podniesienie mocy.

Chiptuning BMW 435i

Chiptuning w BMW 435i naszego Klienta w postaci indywidualnie tworzonej mapy pozwolił uzyskać okolice 360 HP oraz 470 NM co naprawdę czuć za kierownicą. A to zaledwie STAGE I…

Customowy wydech do BMW 435i

W momencie tworzenia wpisu nie wiemy na jaki finalnie zakres modyfikacji zdecyduje się Klient. Czy poprawimy brzmienie czy jednocześnie dorzucimy więcej mocy. Nasza sugestia to downpipe oraz wydajniejszy Intercooler, który w połączeniu z mapą oraz pozostałymi modyfikacji dawałby szanse na uzyskanie wyniku w okolicach 400-420 HP i kolejnych 60 – 90 NM.

Tuning optyczny w BMW 435i

W planie jest również wymiana grilla, dystanse oraz pakiet stylizacyjny w postaci dokładek do karoserii. Efekty naszych prac już wkrótce.

 

Rate this post