Tuning STAGE1 w modelu VW Tiguan

Za nami podstawowy tuning w modelu VW Tiguan z podstawowym, dwulitrowym silnikiem o nominalnej mocy 150 koni mechanicznych. W tym modelu zdecydowanie brakuje mocy, a najłatwiej to dostrzec podczas podróży w trasie, gdzie przydaje się elastyczność. A tej, ewidentnie brakuje. Auto dość mozolnie się rozpędza, szczególnie kiedy na desce widzimy przed sobą wartości rzędu 100 – 140 km/h. To właśnie w tym przedziale najbardziej odczuwa się deficyty. Czyli w sytuacjach, w których moc jest najbardziej przydatna. Podczas choćby manewru przyspieszania i wyprzedzania na drodze krajowej.

Jak sobie z tym poradzić?

Odczuwasz brak mocy? Jest na to sposób! Chiptuning!

Chiptuning to nic innego jak programowe podniesienie mocy, poprzez wykorzystanie potencjału auta. Modyfikacja ta jest totalnie bezpieczna (zakładając jej wykonanie w profesjonalnym centrum tuningu) i nie wpływa negatywnie na komponenty auta. Mało tego, wraz ze wzrostem mocy spadnie spalanie. I to nawet o 1,2L na każde 100 km. Ot, taki paradoks!

Chiptuning w modelu VW Tiguan 2.0 150 HP 2018

Tuning modeli Tiguan to bardzo dobra decyzja, która przekłada się na dużo większy komfort podróżowania przy zauważalnie zwiększonej ekonomii, co na pozór wydawać mogłoby się niemożliwym. Jednak wyniki mówią same za siebie.

Przed modyfikacją:

vw tiguan tuning

Po modyfikacji:

chiptuning vw tiguan 2.0 150 hp 2018

5/5 - (1 vote)