Tuning w BMW F15 X5 306 HP

Tuning dla modelu BMW F15 X5 306 HP to świetny koncept na wykorzystanie potencjału. Zostań tu chwilę i dowiedz się w jaki sposób uzyskać dodatkowe 68 koni mechanicznych i aż 156 niutonometrów z korzyścią dla silnika.

 

Chiptuning na poziomie STAGE 2 w BMW X5

Finalny wynik został uzyskany dzięki indywidualnej mapie i strojeniu poprzedzonym diagnostyką, ale taki wynik bez modyfikacji mechanicznych niestety, ale nie byłby możliwy do uzyskania. Strojenie strojeniem, jednak gdyby nie wcześniejszy zakres modyfikacji mechanicznych, nasze pole do popisu zostałoby uszczuplone o dobre 30 HP i 70 NM. Przynajmniej w teorii.

tuning bmw x5 f15

 

Sportowy downpipe + intercooler

Zakres naszych prac jednak obejmował więcej niż same prace przy sofcie czarnulki, czyli chiptuning. Warto odnotować więc fakt, że na aucie pojawił się znacznie bardziej wydajny niż seryjny intercooler, a w układzie wydechowym za turbo pojawił się nowy, sportowy downpipe. W ten sposób w radykalnym stopniu zmniejszyły się temperatury w dolocie zapewniając dodatkową ochronę silnika i jego wydajniejszą pracę, a nowy element wydechu udrożnił układ, zapewniając lepszy przepływ spalin oraz rzecz jasna dźwięk.

downpipe bmw x5 f15 306

 

Jak już wspomnieliśmy wcześniej na naszych social media, taki pakiet doskonale sprawdza się w tym modelu i bez wątpienia jest to najlepsza możliwa relacja w stosunku do uzyskiwanych efektów i korzyści, względem poniesionego nakładu finansowego. I fakt, że taki zakres tuningu w tym modelu pasuje do siebie równie dobrze jak widok siedzącego w zaparkowanym Crown Victoria oficera policji L.A z kawałkami pączka na wąsie i ciepłą kawą przy porannym blasku słońca.

A takie przyrosty, o których mowa, zapewniają naprawdę rewelacyjne doznania, sprawiając, że ten kiosk nabiera zupełnie innego charakteru. Żeby nie być gołosłownym, przytoczymy opinie właściciela BMW z Google po wykonaniu modyfikacji w naszym centrum:

Witam. Polecam BMG tuning za miłą obsługę i bardzo dobry kontakt i co najważniejsze profesjonalne wykonanie usługi i szybki czas realizacji chip tuningu oraz wymiany downpipe 🙂 wynik z 314 ps na 384 ps w BMW X5 F15 35i. Także auto miazgę robi jak na swoje gabaryty 🔥😁 polecam innym którzy się wahają nad wyborem firmy 👍

 

Wykresy z hamowni

chiptuning bmw x5 f15 306 hp

chiptuning bmw x5 f15 306 hp

 

Było: 316 HP i 400 NM
Jest: 384 HP i 556 NM
Przyrost: 68 HP i 156 NM
Jeśli też jesteś w posiadaniu BMW X5 F15 lub podobnego silnika, zachęcamy do kontaktu i modyfikacji z naszym udziałem.

 

5/5 - (1 vote)