Usuwanie DPF, AdBlue i EGR w koparce CAT 320F

Za nami pakiet obejmujący usuwanie DPF, AdBlue i EGR w maszynie budowlanej Cat 320F. Usługa była świadczona w ramach naszego mobilnego serwisu maszyn budowlanych. Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu usterek, maszyna cierpiała na standardowe bolączki: pojawiające się i znikające błędy, problemy z mocą i nadmiernym dymieniem, co w rezultacie zawsze skutkuje permanentnym unieruchomieniem maszyny budowlanej dotkniętej choćby jednym z wyżej wymienionych problemów. Tu mieliśmy praktycznie wszystkie możliwe warianty.

 

cat 320f

Modyfikacja sterownika ECU CAT A5E2V2L1 w koparce CAT 320F

Modyfikacja sterownika ECU CAT A5E2V2L1 nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Warto w tym miejscu nadmienić, że możliwość modyfikacji sterowników z rodziny CAT możemy wykonać osobiście, ale oferujemy także zdalną modyfikację. Co to znaczy? Otóż jeśli prowadzisz swój własny serwis maszyn budowlanych CAT (lub posiadasz odpowiedni sprzęt) i jesteś w stanie zgrać oraz wgrać soft do sterownika ECU możemy zaproponować Ci zdalną współpracę poprzez nasz autorski system platformy wymiany plików. Nasz serwis ChipMasters.Online umożliwia modyfikację sterownika bez naszej fizycznej obecności, gdziekolwiek jesteś!

 

dpf off, adblue off, ego off cat 320F

 

A poniżej krótki opis, co możemy dla Ciebie zrobić w modelu CAT 320F i sterowniku CAT A5E2V2L1.

 

Usuwanie AdBlue:

Bardzo częsta awaria, z którą można spotkać się w koparkach CAT 320F. Problem jest niezwykle uporczywy, a jego rozwiązanie może być skuteczne i permanentne, co w przypadku standardowych i niezwykle kosztownych klasycznych napraw jest praktycznie niemożliwe! Usuwanie AdBlue w sterowniku CAT A5E2V2L1 możemy wykonać w ramach naszego mobilnego serwisu lub zdalnie, za pośrednictwem platformy ChipMasters. Dzięki temu zapomnisz o awarii raz na zawsze!

Usuwanie DPF:

Eksploatacja koparki w perspektywie czasu powoduje niestety coraz mniejszą wydajność filtra cząstek stałych, w rezultacie prowadząc do poważnej awarii. Bagatelizowanie pierwszych objawów jak błędy na komputerze, nadmierne dymienie czy deficyty mocy, w rezultacie może prowadzić do poważnych i horrendalnie kosztownych awarii samego silnika i kluczowych podzespołów, a wszystko to za sprawą zbyt wysokiego ciśnienia w układzie wynikającego z niedrożnego filtra DPF. Usuwanie DPF należy wykonać na płaszczyźnie modyfikacji sterownika, a także mechanicznie, czym rzecz jasna możemy zająć się osobiście lub połowicznie, jeśli wybierzesz opcję zdalnej modyfikacji pliku sterownika silnika.

 

EGR OFF:

Zawór recyrkulacji spalin to także dość popularna usterka, choć przytrafia się rzadziej, aniżeli dwie powyższe awarie. Zabieg zalecamy wykonać każdorazowo przy okazji procesów, które wymieniliśmy powyżej. Tak kompleksowa obsługa czyni maszynę wolną od wszelkich standardowych i kosztownych napraw, pozwalając na bezproblemową i efektywną pracę na długie lata. Usuwanie EGR to zalecana przez nas, uzasadniona procedura.

 

ECO Tuning:

Eco Tuning to nasza dodatkowa propozycja. Jeśli nie chcesz przepłacać na paliwie, to koniecznie rozważ ogromne oszczędności jakie niesie modyfikacja sterownika pod kątem bezpiecznego i efektywnego chiptuningu. Modyfikacja w tym zakresie zwiększa moc i elastyczność koparki, co ma bezpośredni wpływ na zmniejszenie spalania. W rezultacie i przeliczeniu na motogodziny spada poziomu zapotrzebowania na paliwo, a to daje ogromne zyski w skali każdego tygodnia, miesiąca i roku!

 

Jeśli więc masz podobne problemy w swojej koparce CAT 320F lub zajmujesz się ich serwisem i poszukujesz partnera, który dostarczy Ci niezawodny, bezpieczny i przede wszystkim poprawnie działający plik do sterownika silnika CAT A5E2C2L1, to odezwij się do nas! Zamów nasz mobilny serwis lub przejdź na platformę ChipMasters.Online!

 

Telefon: +48 790 454 283

E-mail: info@bmgtuning.pl

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

 

5/5 - (1 vote)