Serwis Maserati w modelu Gran Turismo 4.8L

Za nami skrupulatny serwis po zakupowy dla nowego właściciela w Maserati Gran Turismo 4.8L. Z racji, że na co dzień specjalizujemy się w szeroko pojętym tuningu aut premium, tym razem zamiast szykować auto do modyfikacji, przyszło nam sprawdzić jego stan i nakreślić listę ewentualnych części do wymiany. I nie tyle co pod kątem dalszych modyfikacji, ale przede wszystkim pewności nowego właściciela, że będzie jeździł egzemplarzem bez ukrytych wad technicznych.

serwis maserati

 

Zakres prac serwisowych w Maserati obejmował:

  • diagnostykę auta na hamowni wraz z logami oraz analizą mocy
  • diagnostykę silnika i układu paliwowego
  • diagnostykę auta na podnośniku i kompleksowe oględziny pojazdu ze szczególnym naciskiem na zawieszenie oraz układ hamulcowy
  • serwis olejowy silnika w Maserati wraz z wymianą filtrów
  • diagnostykę komputerową

Nie wdając się w szczegóły, w aucie zostało zdiagnozowanych kilka problemów, w tym związanych z układem kierowniczym i zawieszeniem. Uwzględniając determinację Klienta w przygotowaniu Maserati do sezonu letniego i pozbycie się wszelkich drobiazgów wierzymy, że lada chwila będzie to kolejna motoryzacyjna perełka na wrocławskich drogach.

 

Jesteś właścicielem Maserati i chcesz wykonać w nim serwis oraz diagnostykę? Odezwij się do nas!

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem wybranego modelu Maserati i zamierzasz wykonać w nim serwis, skontaktuj się z nami. Poza diagnostyką auta posiadamy do modeli Maserati ciekawe rozwiązania, szczególnie sportowe układy wydechowe, które sprawiają, że dźwięk włoskiej V8 staje się najpiękniejszą na ulicach miast melodią!

Rate this post