Chiptuning i usuwanie AdBlue w VW Arteon 2.0 TDI 240 HP

Za nami dość klasyczna modyfikacja w pakiecie dla modelu VW Arteon 2.0 TDI 240 HP, czyli chiptuning STAGE1 ze strojeniem ECU i TCU (sterownik i skrzynia biegów). A także, co staje się zmorą obecnej motoryzacji, wyłączyliśmy programowo system AdBlue ze sterownika samochodu. W ten sposób w bardzo bezpieczny i odczuwalny sposób podnieśliśmy moc auta, zmniejszyliśmy jego spalanie, a przy okazji, w końcu zagwarantowaliśmy naszemu Klientowi spokojną głowę w zakresie notorycznych problemów z układem oczyszczania spalin.

chiptuning vw arteon 240 hp 2.0 tdi

 

Chiptuning STAGE1 w VW Arteon, mod sterownika i skrzyni biegów DSG (ECU & TCU)

Pakiet modyfikacji obejmujący zwiększenie mocy, a także strojenie skrzyni biegów, pozwala uzyskać bardzo przyzwoite rezultaty w zakresie bezpiecznych przyrostów, ale co ważne, zapewnia również mniejsze spalanie co w dzisiejszych czasach jest niezwykle przydatne dla portfela. Strojenie sterownika wraz ze skrzynią DSG pozwala cieszyć się większą płynnością i elastycznością podczas jazdy, a właśnie na ten aspekt najczęściej narzekają Klienci.

chip tuning vw arteon 240 hp

chip tuning vw arteon 240 hp

Było: 243 HP i 490 NM

Jest: 304 HP i 527 NM

Przyrost: 61 HP i 37 NM

 

Usuwanie AdBlue w VW Arteon 2.0 TDI

Usuwanie AdBlue w VW Arteon 2.0 TDI to jedyny sensowny i zarazem skuteczny sposób na rozwiązywanie problemów z feralnym układem oczyszczania spalin. Usterka daje się we znaki właścicielom, a wszelkie próby jej naprawy tudzież regeneracji zawsze kończą się porażką. No cóż, taka natura tego ustrojstwa. Tak więc jeżeli i Ty jesteś męczony awariami związanymi z AdBlue, zgłoś się do nas. Usuwanie AdBlue rozwiąże Twój problem, raz na zawsze i to bez jakichkolwiek negatywnych skutków.

adblue vw arteon

Rate this post