HAMOWNIA 4×4 W BMG TUNING WROCŁAW – DYNO DAY

Witamy,

Już 29 września zapraszamy Cię na DYNO DAY w naszym auto centrum przy ulicy Krakowskiej we Wrocławiu, gdzie każdy będzie mógł zmierzyć moc swojego auta w nowej, promocyjnej cenie!

Jedna oś – 50 zł

Dwie osie – 99 zł

Dysponujemy profesjonalną hamownią 4×4 MAHA LPS 3000 więc przyjmiemy na swoje rolki każde auto, bez względu na typ napędu. Zamierzamy zorganizować ciekawe i przede wszystkim wartościowe wydarzenie dla wszystkich fanów motoryzacji, którzy kochają swoje auto i chcieliby sprawdzić jego moc.

Jeśli należysz do grona tych osób to bardzo nam miło. Zapraszamy Cię z Twoim autem już 29 września na ul. Krakowską 30 do naszego „garage” w BMG Tuning.

Hamowanie rozpoczynamy od godziny 9:00 i przewidujemy zakończenie około godziny 16:00. W przypadku większego zainteresowania eventem na pewno nie zamkniemy hamowni z zegarkiem w ręku. Ogólnie postaramy się zmierzyć każde auto, o ile pozwoli na to czas 🙂

Co ważne, przewidujemy niespodzianki i nagrodę dla 3 najmocniejszych tego dnia samochodów. Oprócz tego, każdy z uczestników „DYNO DAY W BMG TUNING” otrzyma od nas rabat na ewentualne usługi jak chiptuning, tuning, aktywny system wydechowy oraz pakiet usług dotyczących diagnostyki komputerowej i mechaniki.

Warto więc odwiedzić nas nie tylko z uwagi na śmiesznie niską cenę hamowania. W końcu tego dnia weryfikacja mocy w Twoim aucie będzie kosztować Cię równowartość „Kubełka z KFC”. Warto odwiedzić nas także z uwagi na dodatkowe promocje i rabaty. A tych przewidujemy sporo!

PODSUMOWANIE I ZAPISY

Termin: sobota 29 wrzesień

Cena za jedną oś: 50 zł

Cena za dwie osie: 99 zł

Kolejność: kto pierwszy, ten lepszy

ZAPISY:

Klikaj proszę w nasze wydarzenie na facebooku poprzez link TUTAJ, zaznacz w nim opcję, że weźmiesz udział w wydarzeniu – pochwal się swoim autem i pokaż nam czym do nas przyjedziesz, a następnie podaj w ankiecie przewidzianą godzinę Twojej wizyty. Pamiętaj, że maksymalnie w ciągu jednej godziny przyjmiemy od 4 do 5 aut.

O przyjęciu na hamownie decyduję kolejność przyjazdu do nas i jest to praktycznie jedyny czynnik determinujący o kolejności wjazdu na naszą hamownię. Na miejscu dostępne są aż dwa parkingi więc na pewno znajdziesz dla siebie miejsce w razie, gdyby trzeba było poczekać na swoją kolej. Zbierz swoją ekipę i wpadajcie do nas, bo liczymy na Twoją obecność!

Rate this post