SID321 i możliwe modyfikacje sterownika!

SID321

Problematyczny sterownik SID321 w końcu można odczytać z poziomu komputera! To z kolei daje możliwość zgrania seryjnego oprogramowania ECU oraz nadpisywania dowolnych sekcji, co z kolei jest świetną informacją dla wszystkich właścicieli pojazdów dotkniętych popularnymi i kosztownymi usterkami jak:

Modyfikacja sterowników w wybranym zakresie umożliwia także wykonanie chiptuningu zwiększającego moc pojazdu przy jednoczesnym obniżeniu poziomu spalania. Taki zakres usług będziemy w stanie wykonać w do dziś problematycznych modelach pojazdów, których po prostu z uwagi na fakt zblokowanego sterownika silnika nie dało się dotychczas obsłużyć. Na szczęście sytuacja ta uległa zmianie i od teraz, możemy z powodzeniem modyfikować sterowniki SID 321.

 

Lista obsługiwanych modeli ze sterownikiem SID 321

Oto lista modeli, które od teraz możemy bez najmniejszego trudu obsłużyć w przedstawionym powyżej zakresie:

  • Renault Master SID321

  • Opel Movano SID321

  • Nissan Navara, Interstar oraz NV400 SID321

 

Zdalna obsługa plików w sterownikach SID321 dla warsztatów, mechaników i tunerów

Jako firma specjalizująca się w chiptuningu i generalnie – wszelkiej obsłudze sterowników – oferujemy także własną platformę z systemem wymiany plików, ChipMasters. Jeśli prowadzisz własny warsztat samochodowy, obsługujesz auta osobowe, busy, pojazdy ciężarowe czy maszyny, to wiedz, że możesz skorzystać z naszej pomocy. Od teraz także pomożemy pomóc Ci zmodyfikować problematyczne dotychczas sterowniki SID321.

Jeśli masz podobne problemy ze swoim autem, które wymieniliśmy na liście modeli powyżej i dość kosztownych czy nieudanych napraw, albo chcesz zmniejszyć poziom spalania w swoim pojeździe przy jednoczesnym podniesieniu mocy i elastyczności, służymy pomocą.

Telefon: +48 790 454 283

info@bmgtuning.pl

ul. Krakowska 30

50-425 Wrocław

5/5 - (1 vote)