Tuning Audi Q8 – nowy dźwięk bez utraty gwarancji

Tuning Audi Q8 to chyba nasza specjalność. Za nami kolejna realizacja w nowiutkim Audi Q8. Z dumą przyznamy, że jako pierwsza w Polsce firma tuningowa przyjęliśmy pod swoje skrzydła nowy egzemplarz Audi pod swoje skrzydła. Najpierw był to pierwszy w Polsce diesel, a teraz benzyna. Nim napiszemy cokolwiek więcej, chcemy podziękować za zaufanie do naszej marki i umiejętności.

Ale do sedna. Naszym zadaniem była poprawa brzmienia samochodu, która nie będzie kolidować z gwarancją. Wybór mógł być więc tylko jeden. Aktywny wydech w wersji elektronicznej.

Aktywny Układ Wydechowy Audi Q8

Aktywny wydech do Audi Q8 to bezinwazyjne rozwiązanie, które daje wiele satysfakcji właścicielowi samochodu. Dedykowane nie tylko dla Audi, ale wszystkich innych marek. Napędzanych jednostką diesla, a także silnikiem benzynowym.

Wydech składa się ze specjalnego zestawu w skład którego wchodzi specjalny głośnik, moduł bluetooth i aplikacja mobilna. Całość sparowana zostaje z trybami jazdy Audi Drive Select i pozwala na zmianę brzmienia uzależnioną od trybu jazdy. Mało tego, całość można skonfigurować w dowolny sposób z poziomu apki w telefonie. Takie mamy czasy.

Pamiętajcie, że tuning Audi Q8 to nie tylko możliwość zmiany wydechu i brzmienia samochodu, ale także modyfikacje związane z mocą. Zewnętrzne powerboxy pozwolą uzyskać dodatkową moc bez ingerowania w sterownik pojazdu oraz gwarancję czy leasing.

tuning audi q8

5/5 - (1 vote)