Tuning w Audi A8 D5 286 HP

Za nami kolejny chiptuning w Audi A8 z trzylitrowym silnikiem diesla o nominalnej mocy na poziomie 286 koni mechanicznych. Ten konkretny egzemplarz wyprodukowany został w 2018 roku, a naszym zadaniem była modyfikacja mapy wraz ze strojeniem skrzyni biegów. Efekt? O niebo lepszy. Nie tylko w zakresie parametrów mocy, ale również w odczuciach z jazdy, elastyczności i paradoksalnie, w mniejszym spalaniu.

chiptuning audi a8

 

Chiptuning w ECU i strojenie skrzyni w Audi A8 3.0 286 HP idealnym sposobem na tuning

Chiptuning to zupełnie bezpieczny i efektywny sposób na podniesienie mocy w modelach Audi A8 D5. Programowe prace nie wymagają jakichkolwiek zmian mechanicznych, a różnice w prowadzeniu auta są ogromne. Modyfikacja w naszym centrum przebiega bez rozklejania sterownika i temu podobnych, archaicznych modyfikacji. To co istotne, wraz ze zwiększeniem mocy, spada spalanie. Co w przypadku Klientów sporo podróżujących autostradami, ma również dodatkowe korzyści finansowe.

Nasz Klient życzył sobie elastyczniejszego auta i sprawniej działającej skrzyni biegów. I taki właśnie pakiet prac od nas uzyskał.

Było: 293 HP i 617 NM

Jest: 355 HP i 708 NM

Przyrost: 62 HP i 109 NM

Przed modyfikacją:

tuning audi a8 d5

 

Po modyfikacji:

chiptunig audi a8 d5 286 hp

5/5 - (1 vote)