Usuwanie AdBlue w Fordzie Custom

Usuwanie AdBlue to jedyny sposób na zmorę wszystkich samochodów, które zostały wyposażone w ten wadliwy system oczyszczania spalin, którego notabene brak, praktycznie w ogole nie wpływa na emisję spalin. AdBlue to specjalny mocznik stosowany w układzie, w skład którego wchodzą czujniki i pompa, która lubi się psuć. Właściciele pojazdów marki Ford Custom należą niestety do tej grupy użytkowników aut, którzy zmagają się z tym feralnym systemem.

usuwanie adblue ford custom

Zazwyczaj zaczyna się od błędów na kokpicie po wymianie kolejnych, bardzo kosztownych podzespołów. Często z takim skutkiem, że po wydaniu kilku tysięcy złotych, auto znów wpada w tryb awaryjny, odlicza kilometry do jego permanentnego zatrzymania lub w najlepszym przypadku, znów „sypie błędami”.

Wyprogramowanie AdBlue i po problemie!

Usuwanie AdBlue to tak naprawdę nowy program, wyłączający system z poziomu sterownika. Żadnych modyfikacji mechanicznych, wszystko zostaje na miejscu. Proces ten jest również w pełni przywracalny, gdyby ktoś zechciał ponowne męczyć się z problemem. Istnieje również opcja przywrócenia programu przed ewentualną sprzedażą auta, zwróceniem pojazdu po leasingu czy wynajmie.

Rate this post