REGENERACJA DPF W BMG WROCŁAW

Czy regeneracja filtra DPF w BMG Wrocław ma sens? Odpowiadamy – tak. A przy okazji informujemy, że naprawa i regeneracja filtra cząstek stałych – zarówno DPF i FAP możliwa jest na kilka sposobów i w różnych typach pojazdu.

Regeneracja filtra DPF możliwa jest do zrealizowania w samochodach ciężarowych, samochodach osobowych, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych oraz w koparkach.

Problemy z filtrem cząstek stałych w Twoim pojeździe ciężarowym możemy rozwiązać na kilka sposobów. Naszą usługę wykonamy dla Ciebie na miejscu we Wrocławiu lub dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu.

 • 100% bezpieczeństwa i zero problemów z przeglądem!
 • Emisja spalin pozostaje w normie!
 • gwarancja bezpieczeństwa
 • diagnostyka komputerowa
 • usuwanie filtra DPF
 • usuwanie filtra FAP
 • regeneracja DPF
 • regeneracja FAP
 • wypalanie DPF
 • wypalanie FAP
 • czyszczenie DPF
 • czyszczenie FAP

WAŻNE: powyższy zakres usług wykonujemy również dla samochodów osobowych, maszyn rolniczych i budowlanych. Skontaktuj się z nami lub przeczytaj poniżej w jaki sposób pomożemy Ci pozbyć się problemów z filtrem cząstek stałych.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

PROBLEM Z FILTREM DPF LUB FAP?

Jeśli jesteś właścicielem firmy transportowej, odpowiadasz za logistykę i finanse firmy, a Twój samochód ciężarowy dopadł problem z filtrem cząstek stałych, to wiesz dobrze, że konieczna jest natychmiastowa naprawa i usunięcie problemu.

W BMG Tuning zajmiemy się Twoim samochodem ciężarowym i problemem z filtrem DPF, który może objawiać się w postaci ”dymienia” z wydechu Twojego pojazdu. Aby skutecznie zdiagnozować problem i upewnić się, że usterka faktycznie dotyczy zapchanego filtra DPF, na Twoje życzenie wykonamy zaawansowaną diagnostykę komputerową. Na miejscu we Wrocławiu lub przyjedziemy do Ciebie we wskazane miejsce.

Diagnostyka komputerowa i wiedza naszych specjalistów skutecznie zweryfikuje źródło problemu. Fakt, że pojazd ciężarowy ”kurzy” nie zawsze jest jednoznaczny z uszkodzonym filtrem DPF (filtr suchy) lub filtrem FAP (filtrem mokrym). Jeśli jednak usterka faktycznie będzie dotyczyć filtra cząstek stałych, konieczna będzie natychmiastowa reakcja, by uniknąć jeszcze większych kosztów i kolejnych usterek w Twoim samochodzie ciężarowym.

 

REGENERACJA, CZYSZCZENIE, WYPALANIE FILTRA DPF / FAP

Czyszczenie filtra DPF w głównej mierze  będzie bazować na oczyszczeniu zapchanego filtra z sadzy. Metoda ta jest w pełni bezpieczna dla Twojego samochodu ciężarowego i można zaliczyć ją do jednej z najbardziej popularnych metod regeneracji wadliwego filtra cząstek stałych. Operację tę wykonamy w naszym centrum BMG we Wrocławiu lub dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu.

W ramach diagnostyki komputerowej i usługi usunięcia problemu będziemy bazować na topowym i oryginalnym oprogramowaniu, uzupełnionym o doświadczonego specjalistę, który skutecznie rozwiąże problem filtra DPF czy FAP w Twoim aucie ciężarowym.

USUWANIE FILTRA DPF / FAP

Alternatywą i permanentnym pozbyciem się problemu zapychanego filtra DPF czy FAP jest jego całkowite usunięcie. Proces ten jest nieco bardziej skomplikowany, wymaga doświadczenia, wiedzy i specjalistycznego oprogramowania.

Trwałe usunięcie filtra cząstek stałych w Twoim samochodzie jest poprzedzone diagnostyką komputerową oraz odpowiednią modyfikacją – programową i fizyczną. W ramach modyfikacji oprogramowania tworzymy indywidualne mapy dostosowane wyłącznie dla Twojego samochodu.

Takie rozwiązanie jest gwarancją trwałego i permanentnego usunięcia problemu, polegającego na zapychaniu się filtra cząstek stałych, czego następstwem jest konieczność przeprowadzenia naprawy i regeneracji filtra.

Mimo, iż usuwanie filtrów DPF budzi pewne kontrowersje, to bez względu na opinie części środowiska wciąż pozostaje jednym z najbardziej popularnych rozwiązań dotyczących usuwania usterek z filtrem cząstek stałych.

Na nasze usługi zapewniamy gwarancję 🙂

 

REGENERACJA DPF W BMG TUNING WROCŁAW

Powyższy zakres usług wykonamy dla pojazdów ciężarowych takich jak Volvo, Scania, MAN, Mercedes, Isuzu, Renault czy Iveco. Nie widzisz swojego auta na liście powyżej? Zadzwoń do nas i zapytaj o ewentualną usługę.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283