Sportowe układy wydechowe od BMG Tuning

Realizujemy zamówienia na sportowe układy wydechowe, od kolektora po same końcówki wydechu, włącznie z możliwością implementacji aktywnego wydechu w formie przepustnic najwyższej jakości sterowanych z poziomu pilota. Jesteśmy w stanie przyjąć praktycznie każdą realizację włącznie ze strojeniem i pomiarami na naszej hamowni 4×4. Jedyne ograniczenia to wyobraźnia i budżet. Przyjmujemy zamówienia na sportowe układy wydechowe zarówno dla nowych samochodów jak i klasyków. A nasza misja jest niezmienna: zadowolenie Klienta i nasza satysfakcja z wykonanego projektu.

 

Sprawdzone i certyfikowane sportowe układy wydechowe

Stawiamy na jakość. Wiele sportowych i usportowionych modeli samochodów wymaga rozwiązań klasy premium. Sytuacja ta dotyczy szczególnie nowych aut oraz klasyków, a także tych, które poruszają się za granicami naszego kraju. W sytuacji kiedy Klient nie oczekuje kompromisów i stawia na jakość, wówczas sięgamy po sprawdzone wydechy od najlepszych producentów.

W naszych dotychczasowych realizacjach znajdziecie projekty opierające się o infrastrukturę następujących marek:

Supersprint
Quicksilver Exhaust
Fi Exhaust
Armytrix
Capristo
Borla
Remus
Invidia

 

 

Jak wyglądają modyfikacje układu wydechowego w naszej firmie?

Zaczynamy od analizy oczekiwań Klienta, jego budżetu oraz preferencji w zakresie brzmienia wydechu. Zajmujemy się projektem na każdym etapie, od wyceny i wyboru optymalnego rozwiązania, po realizację zamówienia oraz montaż nowego wydechu. Służymy profesjonalnym doradztwem oraz kontynuacją modyfikacji podczas strojenia. Korzystamy z wysokiej jakości produktów od najlepszych producentów.

Customowe układy wydechowe
BMG icon

Customowe układy wydechowe

Customowe układy wydechowe wykonane z wysokiej jakości stale nierdzewnej na specjalne życzenie Klienta. Kompletne wydechy od kolektora po końcówki. Tłumiki przelotowe, downipe, x-pipe, nie ma żadnych ograniczeń.

Wydechy dedykowane
BMG icon

Wydechy dedykowane

Dedykowane i certyfikowane sportowe układy wydechowe od sprawdzonych i topowych producentów dla najbardziej wymagających Klientów.

Supersprint, Fi Exhaust, Quicksilver, Akrapovic, Capristo, Armytrix, Remus i inne.

Aktywny system wydechowy
BMG icon

Aktywny system wydechowy

Głośny wydech potrafi zmęczyć. Dlatego dla osób pragnących trzymać władzę nad nim władzę, oferujemy Aktywny System Wydechowy w wersji elektronicznej oraz mechanicznej.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz poznać wycenę i możliwości jakie możemy zaoferować dla Ciebie i Twojego auta? Zadzwoń do nas lub pozostaw wiadomość w naszym formularzu, a odezwiemy się z naszą propozycją.

Czekamy na kontakt.

Zróbmy trochę hałasu na ulicy, chcę poznać ofertę!

FAQ

Aktywny system wydechowy w wersji mechanicznej, to realizowany na zamówienie i pod Klienta układ, wykonany ze stali nierdzewnej. W jego wnętrzu montujemy wysokiej klasy przepustnice z klapami, którymi można zarządzać z poziomu przycisku w kokpicie lub za pomocą pilota.

Aktywny wydech w wersji elektronicznej to zestaw specjalnych tłumików (niektórzy nazywają je głośnikami), które montujemy w dostępnej przestrzeni w podłodze pojazdu, w okolicach oryginalnego wydechu. System ten zawiera również specjalny moduł bluetooth oraz aplikację w telefonie.

Spore, oj spore.

Układ z mechanicznymi klapami jest klasycznym wydechem sportowym dedykowanym dla konkretnego auta. Jego konstrukcja zależna jest od oczekiwań Klienta i preferencji. Montujemy go w „benzynach„.

Walory wydechu:

 • klasyczne brzmienie i konstrukcja
 • dedykowany dla konkretnego modelu
 • sterowanie za pomocą pilota, głośno / ciszej
 • wskazany dla aut niebędących na gwarancji / leasingu
 • wydech potrafi naprawdę „drzeć japę”, ale zawsze można go wyciszyć

Przykład:

 

Układ elektroniczny jest natomiast wydechem „opcjonalnym” podbijającym brzmienie każdego auta, montowanym w jednostkach benzynowych i silnikach diesla – zawsze brzmi tak samo dobrze, odmieniając charakter auta.

Walory wydechu:

 • świetne brzmienie w dieslu i benzynie
 • możliwość totalnego powrócenia do serii za pomocą jednego kliknięcia
 • różne tryby dźwięków
 • ogromna skala indywidualizacji
 • efekt „pop cornu”
 • możliwość demontażu i przełożenia wydechu do dowolnego auta, diesla i benzyny
 • bez inwazyjność, możliwość montażu w autach objętych gwarancją / leasingiem
 • sterowanie z poziomu trybów jazdy i apki w telefonie

Przykład:

Jednak bez względu na wybór i wynikające z niego korzyści, gwarantujemy fantastyczne brzmienie samochodu totalnie zmieniające jego charakter.

Kwestia gustu i finansów. W niektórych przypadkach znacznie korzystniejszym finansowo rozwiązaniem będzie wybór układu wykonanego przez nasz zespół. Ale w większości przypadków znacznie lepiej jest sięgnąć po sportowy wydech dedykowany od jednego z klasowych producentów.

Służymy pomocą, doradztwem i ewentualnie porównaniem kosztowym jeśli ma to ułatwić podjęcie decyzji 🙂

Jest to pytanie bardzo ogólne, uzależnione od zakresu modyfikacji, marki, modelu i finalnego wyboru co do rodzaju układu. A nawet kraju, po którym porusza się auto.

Jeżeli za modyfikację wydechu uznamy zmianę jego końcówek, po customy, aktywne wydechy i dedyki znanych producentów (te będą najdroższe), kwoty mogą zaczynać się od 300 zł do praktycznie ponad 30 000 zł, a nawet więcej.

Wszystko to kwestia budżetu, oczekiwań Klienta i planu na konkretny projekt.

W przypadku projektów niewymagających kompromisów wybieramy produkty marek Supersprint, Fi Exhaust, Quicksilver, Armytrix, Capristo, Borla czy Remus.

W przeciwieństwie do customowych układów wydechowych, produkty znanych producentów posiadają szereg certyfikatów i homologacji, które często wymagane są za granicą.

To także gwarancja jakości i określonych rezultatów w każdym projekcie.

Sportowe układy wydechowe i aktywny wydech

Sportowe układy wydechowe w BMG Tuning Wrocław! Jeśli oczekujesz zmiany brzmienia swojego auta, chcesz nadać mu charakteru, a za kółkiem szukasz nowych doznań i gęsiej skórki trzymając kierownicę – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czego oczekujesz? Powiedz nam, a my spełnimy Twoje oczekiwania.

Jakby nie patrzeć, to musiało nastąpić. Jako pasjonaci motoryzacji i pracownicy profesjonalnego warsztatu tuningu aut, po prostu musieliśmy wprowadzić możliwość składania zamówień w naszym centrum na ryczące, sportowe układy wydechowe. Od teraz możemy sprawić, by Twoje auto robiło terror na ulicy i „darło japę” oferując przy tym bezkres możliwości.

A gdy przyjdzie taka potrzeba, naprawimy i zaspawamy stare, uszkodzone układy wydechowe, choć w pierwszej kolejności skupiamy się rzecz jasna na nowych i customowych układach wydechowych w ramach modyfikacji Twojego cukiereczka i tuningu spod naszych skrzydeł.

Od teraz przyjmując Twoje auto możemy uposażyć je w dodatkową moc, zamontować pakiet stylizacyjny w ramach tuningu optycznego, a teraz jeszcze – dołożyć głośny, rasowy i ryczący układ wydechowy. Dla aut napędzanych silnikiem diesla w szczególności wciąż polecamy aktywny układ wydechowy, ale dla benzyniaków od dziś proponujemy również sportowe układy wydechowe. W końcu macie wybór 😉

Koniec z cichą serią, która tłamsi potencjał Twojej machiny!

AKTYWNY WYDECH Z REGULACJĄ GŁOŚNOŚCI

Aktywny system wydechowy to nie tylko układy elektroniczne z głośnikami, ale specjalne przepustnice sterowane przyciskiem. Umożliwiają one regulację głośności wydechu w zależności od oczekiwań i nastroju Klienta. Można więc uzyskać efekt dualnego wydechu, wyciszać go w trasie, a w mieście ponownie budzić potwora.

Oferujemy produkty wyłącznie najwyższej jakości, a oferowane przez nas przepustnice nie są produktami z plastiku i Aliexpress. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości przepustnice wykonane ze stali nierdzewnej, które decydują o głośności wydechu w Twoim aucie, a którymi sterujesz za pomocą jednego przycisku w samochodzie.

Co oferujemy?

 • realizowane na zamówienie indywidualne układy wydechowe ze stali nierdzewnej, zaprojektowane i stworzone specjalnie do Twojego samochodu
 • nowe końcówki wydechu, tłumiki końcowe oraz kompletne, sportowe układy wydechowe
 • darmowe pomiary mocy na naszej hamowni przed i po modyfikacji
 • zaletą naszych wydechów jest relacja cena – jakość, ponieważ kompletny układ wydechowy do Twojego auta może kosztować nawet 50% mniej niż markowe układy wydechowe oferując przy tym tę samą jakość, a nawet lepsze parametry!
 • wysokiej jakości przepustnice do regulacji głośności wydechu

Podaj nam markę, model, rocznik auta i napisz czego potrzebujesz oraz jakim budżetem dysponujesz. A my stworzymy ofertę szytą na miarę Twoich oczekiwań. Istnieje możliwość realizacji większych projektów, od podniesienia mocy, po pakiet stylizacyjny i tuning optyczny, na wydechu kończąc.

A jak brzmią nasze wydechy? Na przykład, tak 🙂

SPORTOWE UKŁADY WYDECHOWE W BMG TUNING WROCŁAW

Od teraz jesteśmy w stanie przyjąć zamówienie na pięknie brzmiący wydech niemal w każdym aucie! Oferujemy wiele rozwiązań. Od końcówki wydechu, po tłumik końcowy, a także kompletny układ wydechowy, włącznie ze specjalnymi klapami i możliwością modulacji i poziomu hałasu.

Każde zapytanie ofertowe to w 100% indywidualne podejście do sprawy. Istnieje możliwość składania zamówień zarówno na gotowe układy wydechowe znanych marek. Jednak idąc w kierunku maksymalnego poziomu indywidualizacji Twojego auta oferujemy przede wszystkim indywidualnie stworzone końcówki, tłumiki jak i całe układy przygotowane specjalnie do Twojego auta, wykonane z przysłowiowego „kwasiaka” wraz z opcjonalnymi dodatkami z tytanu i carbonu!

Tak naprawdę od dziś nie ma granicy na wydech do Twojego samochodu. Naszym nadrzędnym celem i zadaniem w ramach składanego zamówienia zawsze będzie dopasowanie Twoich oczekiwań do budżetu jakim dysponujesz. Postaramy się o optymalne rozwiązanie, a czasem i kompromis, ale tak, by zawsze sprostać Twoim oczekiwaniom!

SPORTOWE WYDECHY – DLA KOGO?

Tak naprawdę dla wszystkich! Dla każdego auta bez względu na jego wartość. Jedyną niewiadomą dla nas zawsze na początku jest wyłącznie Twój budżet i oczekiwania. Gdy je nam przedstawisz, postaramy się o najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązanie dla Twojego auta. Żadnych ograniczeń!

Sportowe układy wydechowe możemy stworzyć na zamówienie lub skorzystać z gotowych rozwiązań popularnych marek. Niemniej, nasze własne rozwiązanie w większości przypadków, choć paradoksalnie, będzie tańsze gdyż… nie zapłacisz za znaczek. Dedykowane wydechy stworzone na Twoje specjalne zamówienie i wykonane z kwasiaka wcale nie brzmią gorzej od klasowych, drogich i markowych wydechów. A i świetnie wyglądają.

Oferowane przez nas „dedyki” wykonywane są ze stali kwasoodpornej przez co będą się świetnie prezentować. Możliwe jest również wykonanie carbonowych końcówek lub tytanowych. Wszystko zależne będzie wyłącznie od Twojego budżetu. Niemniej, w 90% przypadków oferowane przez nas sportowe układy wydechowe będą zdecydowanie tańsze niż markowe produkty, ale mimo to wciąż równie głośne i miłe dla ucha. Możliwości jest wiele, a wspólnymi siłami na pewno wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Bez względu czy w Twoim garażu stoi budżetowe auto, czy niebotycznie droga machina. Postaramy się o najlepsze, a zarazem najtańsze rozwiązanie, byleby spełnić Twoje oczekiwania i cieszyć się kolejnym pomyślnie zakończonym projektem! Twoje zadowolenie to nasz cel!