Tuning w Audi S6C8

Tuning Audi S6C8 344 HP. Od kiedy Audi wyposaża model Audi S6 w silnik diesla od tegoż równie momentu doposaża go w fabryczny, aktywny wydech. A przynajmniej w większości przypadków. A więc w wydech elektroniczny, który może brzmieć lepiej niż przysłowiowa seria. Jest to zatem kolejna już realizacja w modelu Audi S6C8, wyposażonym w jednostkę wysokoprężną. Zaznaczmy, że jednostka tu zamontowana to jednocześnie świetna baza do podniesienia mocy.

W zakresie chiptuningu tych modeli uzyskujemy zupełnie bezpieczne przyrosty rzędu 50 HP i 100 NM!

tuning w audi a6c8 aktywny wydech

Aktywny wydech w Audi S6C8

Aktywny wydech możemy zarówno implementować do modeli A6C8 jak i wersji doposażonych w seryjny aktywny wydech. Oba modele poza różnicami w zakresie pakietu wizualnego, napędzane są jednakowymi jednostkami diesla o mocy 344 koni mechanicznych.

 

Chiptuning w Audi S6C8 344 HP

Chiptuning STAGE1 w modelach Audi A6C8 z poziomu modyfikacji sterownika możliwy jest do przeprowadzenia we wszystkich modelach do roku 2021, gdzie mamy już do czynienia z nowymi, zablokowanymi sterownikami. W praktyce w takich przypadkach istnieje możliwość zastosowania zewnętrznego powerboxa, który w praktyce niestety często niewiele wnosi. I bez dwóch zdań, stanowi dużo gorsze rozwiązanie w zestawieniu z klasyczną modyfikacją mapy w sterowniku.

 

5/5 - (1 vote)