Usuwanie AdBlue w Mercedesie ML350

Problemy z AdBlue to dość popularna usterka w wielu modelach Mercedesa. System ten podobnie jak w wielu innych markach samochodów jest bardzo newralgicznym elementem, który po prostu często się psuje. Źródłem usterki bardzo często jest nadmierna eksploatacja jednego z elementów lub ciąg wydarzeń prowadzący do kosztownych napraw. Na wstępie dodamy, że system ten jest newralgicznym punktem wielu nowych samochodów i dosadnie rzecz ujmując, psuje się na potęgę.

Najczęstszymi problemami systemu AdBlue w Mercedesach ML350 jest krystalizowanie się mocznika i zapychanie przewodów, rur a także samej pompy, która finalnie ulega zatarciu. Koszty naprawy uszkodzonego systemu sięgają tysięcy złotych i szczerze mówiąc, rozwiążą problem jedynie na najbliższe lata. System po prostu ma tendencję do nadmiernego zużycia, przez co koszty naprawy mogą się powielić.

Usuwanie AdBlue w Mercedesie ML350 rozprawia się z problemem permanentnie przy czym jednocześnie jest procesem w pełni odwracalnym. Operacja polega na wyprogramowowaniu AdBlue z poziomu sterownika i uśpieniu systemu.

Dzięki temu auto nie wymaga dalszej eksploatacji w zakresie dolewania mocznika, a wszystkie problemy związane z wadliwie działającym systemem ustają. Co najważniejsze, nie wpływa to w żaden sposób na pozostałe komponenty auta i szeroko pojętą ekologię.

Jest to w pełni bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dla wszystkich aut, które dotknął problem z AdBlue.

 

KOMUNIKAT O UNIERUCHOMIENIU POJAZDU

usuwanie adblue

 

KOKPIT PO PROGRAMOWYM WYŁĄCZENIU ADBLUE

usuwanie adblue

 

 

 

Rate this post