WYŁĄCZENIE ADBLUE

Wyłączenie Adblube możliwe jest za pomocą ingerencji w oprogramowanie. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i wieloletnie doświadczenie. Wyłączenie AdBlue możliwe jest niemal we wszystkich rodzajach maszyn budowlanych, przemysłowych, a także w koparkach, pojazdach ciężarowych i samochodach osobowych.

Wyłączenie AdBlue oraz serwisach w maszynach i ciągnikach. Jaki zakres usług wykonamy dla Ciebie i Twojej maszyny budowlanej, rolniczej lub ciągnika wyposażonego w mocznik AdBlue?

  • diagnostyka komputerowa
  • serwis adblue / scr
  • naprawa adblue / scr
  • emulator systemu adblue / scr
  • usuwanie adblue
  • wyłączanie adblue

WAŻNE: Ten sam zakres usług wykonujemy również w samochodach osobowych i pojazdach ciężarowych.

Przyjedź do nas lub poproś, by nasz zespół zjawił się u Ciebie osobiście i dokonał skutecznej diagnostyki komputerowej w ramach serwisu AdBlue 🙂

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

 

WYŁĄCZENIE ADBLUE

Jeśli Twoja maszyna przemysłowa, maszyna rolnicza czy maszyna budowlana posiada system SCR wraz z płynem AdBlue, tak zwanym mocznikiem – to wiesz, że jej koszty utrzymania są wysokie. Wszelkie zaniechania w eksploatacji takiej maszyny będą wiązać się z usterkami i wysokimi kosztami wymiany lub naprawy podzespołów dotkniętych problemem.

By raz na zawsze pozbyć się ewentualnych problemów oraz kosztów stałych związanych z eksploatacją systemu SCR, wystarczy go wyłączyć! Jest to w pełni bezpieczne dla maszyny rozwiązanie, generujące dla Ciebie wiele profitów.

Po pierwsze, systemu nie usuwa się permanentnie, a jedynie usypia. Proces usuwania polega wyłącznie na programowej ingerencji w sterownik silnika. Hibernacja systemu SCR jest w pełni bezpieczna dla Twojej maszyny, a jego wyłączenie absolutnie nie generuje żadnych problemów, a jedynie korzyści.

Dzięki zabiegowi wyłączania AdBlue i naszej ingerencji w oprogramowanie maszyny sprawimy, że zaczniesz na niej więcej zarabiać, a koszty jej utrzymania zdecydowania spadną. Wyłączenie systemu SCR z mocznikiem AdBlue sprawi, że eksploatacja maszyny odciąży kolejne podzespoły takie jak zbiornik czy pompa. Taki zabieg jest w pełni odwracalny i bezpieczny.

 

CO TO JEST ADBLUE?

Płyn AdBlue to specjalny mocznik, czyli płyn chemiczny stosowany w silnikach diesla. A jak zdiagnozować problem z AdBlue? Będzie to zauważalne w postaci spadku i nagłej utraty mocy Twojej maszyny. Usterki tej nie można bagatelizować, gdyż zaniechanie problemu może być

 

JAK ZDIAGNOZOWAĆ PROBLEM Z ADBLUE?

Po czym zdiagnozować problem z AdBlue? Jeśli Twój samochód ciężarowy nagle stracił moc, komputer ”wypluwa” błędy, wówczas może być to właśnie problem z mocznikiem. Usterki nie należy bagatelizować. Problemu z systemem SCR nie można bagatelizować, ponieważ w skutek zaniechania Twoja maszyna może zostać całkowicie unieruchomiona, a Ty zaczniesz tracić czas i pieniądze.

Obecność mocznika AdBlue w Twojej maszynie to szereg dodatkowych kosztów związanych z eksploatacją. Jeżeli więc zechcesz wyłączyć system, to my taką usługę wykonamy dla Ciebie na miejscu we Wrocławiu lub w dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu, po uprzednim umówieniu wizyty.

Serwisu dokonamy w większości maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i maszyn przemysłowych. A także w koparkach, pojazdach ciężarowych i w samochodach osobowych.

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283